SkyscraperCity banner

661 - 680 of 694 Posts

·
Moderator
Joined
·
8,584 Posts
Porto Franco. Kuna minu teada kohus ehituskeeldu pole rakendanud ja praegu veel ehitus käis täie hooga siis tõenäoliselt võiks oodata,et madalaimad hooned saavutavad täiskõrguse kevade lõpuks. Eeldatavasti on Tederite perekond sunnitud osalust mingil määral müüma,et edaspidi rahastada projekti. Seda kõike võib võtta omamoodi näidishukkamisena. Säärane korruptsioon on väga taunitav,aga olgem ausad - sedasi Tallinnas asjad käivad juba aastaid. Ei ole juhus,et mõned projektid läbivad planeerimise-lubade protsessi imekiiresti samas kui mõni teine projekt võib kümneid aastaid paigal vinduda.Muide,keegi endale ühte pisikest jahti (Sokar,guugeldage) ei soovi? :D See peaks olema minu teada müügis,nii et kui kellelgi on vaba 10-20 miljonit...
 

·
Registered
Joined
·
518 Posts
Porto Franco puhul häirib see, et esimese hoone fassaadil on lihtsalt mingid mustad kohad, mis pole selle halli fassaadimaterjaliga kaetud. Muidu näeb hea välja, aga need kohad on lihtsalt nii silmatorkavad... Oskab keegi seletada miks need nii jäetud on?
 

·
Registered
Joined
·
115 Posts
Kui pikk see silla avamise/sulgemise aeg on ka? Kui tuleb miljuneer oma paadiga ja tahab basseini sisse saada, siis kui kaua tavaline turist peab oma kohvritega ootama kui üleminek pole võimalik...
 

·
Registered
Joined
·
121 Posts
Täna avati klientidele Vanasadama D-terminali parkimismaja.
Parklas on 385 parkimiskohta 6 tasandil koos 20 auto laadimiskohaga, sh 2 kiirlaadijat.
Parklat hakkab opereerima Europark Estonia OÜ
Parkimisinfo ja pilte.
 

·
Registered
Joined
·
505 Posts
Vanasadam on nagunii selline utilitaarne asfalt- ja betoondžungel, et väga vahet pole. Puitsild võib-olla mõjuks seal isegi out-of-place Kalamaja vaibina. Päris algse kavandi efekti välja ei anna, kuna see turvavöökeel ei liigu alla-üles, aga vähemalt silla funktsiooni täidab.
 

·
i don't like skyscrapers
Joined
·
425 Posts
Vaatan seda lollust ja mõtlen, kas seda pöörlevat osa kalda peale ei saanud siis panna.
I'm guessing space on land is more valuable than space in the canal? Looking at the Google satellite photo it seems like most of the canal width was already reserved, so not much was lost designing the bridge like this. It looks a bit stupid... but it's much better than nothing.
 
661 - 680 of 694 Posts
Top