SkyscraperCity banner

7901 - 7917 of 7917 Posts

·
Moderator
Joined
·
7,974 Posts
Terve hulk hooneid on valmis saanud Veerenni tänava ümbruses.

Pille tn.24 kortermaja. Näeb päris kena ja tagasihoidlik välja.
Pharma Plaza. Näeb parem välja kui visuaalidel. Suht okei tänavafrondi moodustab. Ideaal oleks muidugi olnud taha plaanitud ja tühistatud kõrghoonega.


Taamal paistev Veerenni tn.40A büroohoone on samuti valmis.


Veerenni tn. 55 büroohoone. Ma pole kindel mida nad hetkel fassaadil teevad (garantiiremont? valgusreklaami paigaldus?),aga hoone ise valmis kevadel.
 

·
Citizen of heavenly city!
Joined
·
500 Posts
Lembitu 12 on ikka hardcore porn. Mitte disain vms vaid viis, kuidas vanale (ja üldse mitte kehvale) majale ronib peale täiesti teistsugune ja kokkusobimatu juurdeehitus. See mentaliteet

Pildiline tõestus sellest, miks on stiilipuhast arhitektuuri vaja kaitsta ja ümberehituseks regulatsioone.
 

·
Registered
Joined
·
359 Posts
Vaadates seda kriisi siis ei usu et uusi hotelle niipea juurde tuleb. Hiltoni keskturu ning Balti jaama turu omad on kõige tõenäolisemad.
 

·
3:36
Joined
·
2,784 Posts
^ Ainuüksi Sadama tänavale on planeeritud 2 suurt hotelli, neil on juba ehitusloa taotlus sees, mitte et see midagi konkreetset kohe tähendab. Sadama 4 krundi hoone pildid on siit kuskilt läbi käinud, kuid Sadama 17 mitte. Kes otsib ehr-st, see leiab (sry, mul pole ühtegi piltide hostimise kontot).
 

·
Registered
Joined
·
6,908 Posts
Kui tahta teada, mis lähiajal Tallinnas ehitusse läheb, siis tasub otsida EHR-is ehitamise alustamise teatisi. Ehitusload kehtivad nii kaua, et paljud ilmselt valmistuvad praegu tulevikuks.
 
7901 - 7917 of 7917 Posts
Top