SkyscraperCity banner

21 - 39 of 39 Posts

·
Registered
348 Posts
Vaatan, et samale arendajale kuulub ka ligidal asuv Tartu mnt 80p. Seal lükati hiljuti kõik puudest ja prügist puhtaks ning kaevati maa pahupidi. Koduleht ütleb et valmib 2021: http://www.fausto.ee/referentsid

Google leidis selle artikli. Ilmselgelt lükati asja edasi siis.
https://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2016/10/04/pealinna-siluett-taieneb-korghoone-kerkimas-sossi-maele

Ma muidugi märkasin seda, sest seal on jalgratta- ja jalgtee jätkuks tekkinud sisse käidud ja sisse sõidetud desire path, mida mina ja paljud teised kasutavad. Loodan, et tuleb siis midagi paremat selle asemele.

·
Registered
1,158 Posts
Discussion Starter #23
Minu teada ei tule hetkel sinna kõrghoonet, vaid see Tartu mnt 80m plats tehakse Postimehe töötajate parklaks.

Fahle pargi 2. etapp on tegelikult juba töös ja selle raames renoveeritakse järgmiseks aastaks kogu Tartu mnt äärne paekivihoonestus. Lisaks peaks kvartali keskele tulema ka 1200 kohaline parkimismaja.

Uued kõrghooned jäävad oma aega ootama.

·
Moderator
7,977 Posts

·
3:36
2,785 Posts
^ Neil läks seal uute omanikega väga teravaks, ajalehed olid seda tüli täis vahepeal. Mul jäi küll mulje, et taheti nad sealt välja süüa. Teisest küljest: pole ju paha, et Ülemiste City endale ühe lõbustusasutuse sai - küllap paneb see sinna liikuma inimesi, kes pole seal kunagi käinudki.

·
Moderator
7,977 Posts
^^
Ülemiste City võit on see kindlasti,aga Tselluloosi kvartal muutub küll kohaks kuhu tavainimene ei satu.

Otsisin veidi netiavarustes ja ainus kes on reaalselt maininud,et nad jäävad Sossi mäele alles,on Vaal Galerii. Kõik muud - Megazone,Ronimisministeerium,söögikohad - on sealt minema pekstud ja asuvad püsivalt uutes kohtades. Ronimisministeerium vist mainis isegi otse,et nende vana koht läheb kasutusse kontoritena.

·
Registered
359 Posts
^^
Ülemiste City võit on see kindlasti,aga Tselluloosi kvartal muutub küll kohaks kuhu tavainimene ei satu.

Otsisin veidi netiavarustes ja ainus kes on reaalselt maininud,et nad jäävad Sossi mäele alles,on Vaal Galerii. Kõik muud - Megazone,Ronimisministeerium,söögikohad - on sealt minema pekstud ja asuvad püsivalt uutes kohtades. Ronimisministeerium vist mainis isegi otse,et nende vana koht läheb kasutusse kontoritena.
Ronimisministeerium asub nüüd hipodroomi vanas tallis vms, esiteks pole nii kõrged laed, teiseks peavad sealt ka ehk lähitulevikus kolima hakkama.

·
Registered
34 Posts
Neile sobiks vast Ülemiste citys mõni vana tööstushoone.
Kuuldavasti on eestvedajal plaan täiesti uus hoone ehitada. Kahjuks pole vist loota, et linn sellise asja rajamist toetaks.

Helsinkis on väga põnev lahendus, kus vanas elektrijaamas jätkus ruumi ronimisseinad isegi 29 meetrini viia.

21 - 39 of 39 Posts