Skyscraper City Forum banner
101 - 106 of 106 Posts

·
Moderator
9,124 Posts
Discussion Starter · #101 ·
Hmm,ma muudan selle hoone teema staatuse valmis saanuks kuigi seal on midagi kummalist toimumas. Idapoolne torn on veel senini tühi ja aeg-ajalt on mõnda ehitajat seal liikumas näha. Ülejäänud osa on rentnike-omanikega kaetud. Suht veider,eriti kui arvestada et praegu on sisuliselt kinnisvara buum käimas.

·
Registered
1,198 Posts
Hmm,ma muudan selle hoone teema staatuse valmis saanuks kuigi seal on midagi kummalist toimumas. Idapoolne torn on veel senini tühi ja aeg-ajalt on mõnda ehitajat seal liikumas näha. Ülejäänud osa on rentnike-omanikega kaetud. Suht veider,eriti kui arvestada et praegu on sisuliselt kinnisvara buum käimas.
No läänepoolne torn on sisuliselt 100% välja müüdud ja valmimisajaks on sügis 2021. Idapoolne torn on ka suures osas välja müüdud või broneeritud, aga valmimisajaks on märgitud 2022 kevad. Ju siis viimistlevad seest. Läheduses asuva Kindrali majade arendus on juba 100% välja müüdud, viimases ehk punases majas on viimane korter veel müügiks.

·
Registered
449 Posts
Juba eelmine talv olid ka idapoolses majas elanikud sees, samal ajal kui koridoride põrandad ja seinad ja isegi liftide sisemus olid vineeriga üle löödud.

·
Registered
5 Posts
Ida ja lääs segamini läinud. Raudtee poolses viimistlustööd käivad korterite üleandmise järjekorras. Kipsitööd peaks olema enamjaolt lõpetatud ja tehnosüsteemid paigas kõik. TTP stiil pigem selline, et viimased sisetööd tehakse enne üleandmiskuupäeva, selline rahulik tempo.

·
Citizen of heavenly city!
645 Posts
Jah, idapoolne (järvepoolne) torn on asustatud. Sõidan iga päev selle alt läbi tööle ja koju. Tuled põlevad tubades, telekad vilguvad, lühtrid laes, kardinad ees. Foori all autost näha kõik see :D

·
Registered
179 Posts
Need muutuvad ajaga ainult hallimaks ja koledamaks. Pidanuks kõrgemad ehitama ja rõdud teist värvi, et fassaad huvitavam paistaks.

101 - 106 of 106 Posts