SkyscraperCity banner

21 - 40 of 82 Posts

·
Algaja
133 Posts
12.01.2012 Ehitusluba ehitise püstitamiseks
11.12.2013 Ehitamise alustamise teatis

... pärast seda on EHR-is vaikus olnud. Kaua ehitusluba kehtib üldse, Vaimel, ehk oskad sa öelda?

Oleks tore küll kui need kaksikud lõpuks kerkima hakkaks.
Ehitusluba kehtib viis aastat. Kui ehitamisega on alustatud, siis kehtib ehitusluba kuni seitse aastat ehitusloa kehtima hakkamisest. Põhjendatud juhul võib ehitusloa kehtivuseks sätestada pikema tähtaja või muuta ehitusloa kehtivust.

·
Registered
104 Posts
Kas kellelgi on värsket pildimaterjali milline maja/majad sellele krundile kerkib? Kuidagi ei tahaks uskuda, et need 10 aastat vanad pildid lõplikud oleks.
Ehitus ise toimub, aga ei mingit kodulehte ja isegi arendaja leht ei ütle midagi selle projekti kohta.
Ei tule meelde, et nii suuri arendusi nõnda vaikselt oleks enne ehitatud.

·
Registered
285 Posts
Üks väheseid instantse, kus ma kodanik Skizo91-ga nõustun. Tallinnas on palju soliidse kõrgusega hooneid, aga praktiliselt eranditult on tegemist klaaskarpidega, mis siluetist lähemale jõudes muutuvad igavaks ja mõneti isegi depressiivseks. Minu arvates päris vinks-vonks tornid

·
Registered
122 Posts
Oo jaa, vaade saab sealt olema väga hea!
"Tornide viimastel korrustel asuvad avarad penthouse-tüüpi korterid, mida ilmestavad vastavalt korterile kas katuseaknaga talveaed, pea kogu korterit ümbritsev rõdu või mõlemad."
Arusaamatu on vaid endiselt, kuidas linna poolt tulles sinna pääseda?!

·
Registered
343 Posts
Seda vaadet annaks natuke "parandada" kui statoili krundile ka torn tehtaks, jääb ju seegi kõrghoonete teemaplaneeringu alale.

·
Registered
6,853 Posts
Jumal tänatud et pole klaastorn, selle klaastornide hüsteeria jama peaks üldse ära lõpetama.
Üks väheseid instantse, kus ma kodanik Skizo91-ga nõustun. Tallinnas on palju soliidse kõrgusega hooneid, aga praktiliselt eranditult on tegemist klaaskarpidega, mis siluetist lähemale jõudes muutuvad igavaks ja mõneti isegi depressiivseks. Minu arvates päris vinks-vonks tornid
Ega väidagi, et klaastornid väljastpoolt tingimata kuidagi paremad vaadata oleksid. Pigem mõtlesin seda, et hea vaade on tavaliselt peamiseks müügiargumendiks nende kõrghoonete puhul, mis ei asu kesklinnas ja isegi kesklinnas on Tallinnas tegelikult müügiargumentideks vaade ja prestiiž. Kui aga aknad moodustavad fassaadist väiksema osa kui tüüpilisel paneelmajal, siis tekib küsimus, millega neid torne müüa.

21 - 40 of 82 Posts