SkyscraperCity banner

41 - 60 of 149 Posts

·
Registered
Joined
·
15 Posts
Need uued trammid on Helsingis reisjaid teenindanud juba üle aasta. Vist täpsem oleks öelda, et neid tuleb järjest juurde.
Jaa, juba kaks sõidavad liinil :lovethem: Kolmas alustas katsetusi just hiljuti. 402-ga sain nädal tagasi sõita, ei oska midagi nimetada, mille poolest ta meie CAFidest parem peaks olema... Suur osa istmeid on niimoodi paigutatud, et istuja nina alla jääb lai aknapost.
 

·
Registered
Joined
·
2,634 Posts
Hankedokumentidest:


Ehk rööbaste vahele jäetakse ikka betoon...miks kurat ei võiks kahe rööpa vahel ka haljastus olla?
Sattusin just vaatama Daugavpilsi teemat ja seal jäid silma väga ilusad haljastatud trammiteed (tundub nagu olekski Kopli). Meil on aga kahjuks asfaldi ja betooni usk. :eek:hno:

Foto posted by ABC LV

Hooldus on ka seal ju ülilihtne- käid vajadusel raideri või suurema niidukiga üle ja valmis...
 

·
Registered
Joined
·
484 Posts
Sattusin just vaatama Daugavpilsi teemat ja seal jäid silma väga ilusad haljastatud trammiteed (tundub nagu olekski Kopli).
Seal Daugavpilsis on palju üheteelisi lõike koos möödasõitudega, Riias on ka mõned sellised lõigud. Mõlemas linnas on laiarööpmeline trammivõrk. Ma ei mäleta, millise Läti linna kohta see oli, aga ühe jutu järgi helistab üks trammijuht teise, vastassuunas liikuva trammijuhi mobiiltelefonile ning lepivad omavahel kokku, et kes sõidab üheteelisel lõigul esimesena :lol:. Liepajas on rööpalaiuseks 1 meeter.
 

·
Registered
Joined
·
144 Posts
Kopli trammiteelt eemaldati 9ndal juunil kogu vooluvõtu juhtmestik
Kindel? Linnahalli ja Balti jaama vahel peaks alles jääma sest see tee vist läheb kasutusse uuesti sügisest kui sinna kõrvale uut teed ehitama hakatakse. Eile õhtul olid igatahes liinid Volta-Angerja vahelt kuni Kopli lõpuni alles kõik. Vaevalt et nad nii kiiresti kõik eemaldada on jõudnud.
 

·
Registered
Joined
·
726 Posts
Discussion Starter #49
Väike update mida täna nägin.

Viru väljakus Linnahalli peatuseni on kogu trammitee üles kistud, sealt edasi kuni endise Suva sokitehaseni on trammitee puutumata, endise sokitehase vastas oleva mahajäetud majakese taga aga hakati trammiteed üles kiskuma
 

·
Registered
Joined
·
2,634 Posts
Pildid ka Linnahalli ja Viru ringi vahelisest lõigust:


Linnahalli peatus. Linna poole on rööpad üles võetud. Kopli suunas pole midagi veel sealkandis tehtud.


Mere pst. ja Ahtri ristmik


Mere pst keskosa


Vaade teises suunas.


Viru ringi ots.

Paistab, et Eesti liikluskorraldusvahendite turule on tulnud uus tegija Skandinaaviast: Ramudden. Firma tõkked/märgid on nii Mere puiesteel kui ka Viru tänaval (lisaks ka rahandusminni hoone juures) kasutuses. Igatahes mulle küll need betoonpiirded meeldivad. Eemaldab võimaluse, et jõuline Gennadi/Peeter selle alumiiniumvõre eest viskab ja "sõidab kuidas soovib" :lol:
 

·
Registered
Joined
·
99 Posts
Paistab, et Eesti liikluskorraldusvahendite turule on tulnud uus tegija Skandinaaviast: Ramudden. Firma tõkked/märgid on nii Mere puiesteel kui ka Viru tänaval (lisaks ka rahandusminni hoone juures) kasutuses.
Tahaks rohkem Eesti firmade (kvaliteetseid) tooteid kasutuses näha. Kogu oma teenitud raha saadame välismaistele ettevõtjatele. Nii me vaeseks rahvaks jääme.
 

·
Registered
Joined
·
2,634 Posts
Tahaks rohkem Eesti firmade (kvaliteetseid) tooteid kasutuses näha. Kogu oma teenitud raha saadame välismaistele ettevõtjatele. Nii me vaeseks rahvaks jääme.
No mis teha kui Eesti tüüpiline ärimudel on 1 asja müümine 1000€ga, hiinlased vms. samal ajal müüvad aga 1000 asja 1€ eest ja on ikka suuremas kasumis :D
 

·
Registered
Joined
·
7,327 Posts
^^ See tagasipöördering on Baltast ikka päris kaugel, esimesed platvormid jäävad ca 300 m, tagumised ca 430 m kaugusele. Kui ma aus olen, siis jääb minu jaoks selle tagasipöörderingi vajadus natuke arusaamatuks. Jah, kui su siht- või lähtekoht on Balti Jaam, siis on tore trammiga sinna saada, aga kui sa elad Baltast edasi, siis muutub olukord võrreldes praegusega veelgi kehvemaks, sest tuleb hakata bussi pealt trammile ümber istuma.

------------
Täna õnnestus ka näha, kuidas mingi idikas oli Mere pst-le keerates bussile vahele pressinud ning kogu liikluse kinni pannud. Pilt on tehtud siis, kui sõidukeid on juba jalakäijate möödapääsuks liigutatud. Bussid ja autod pääsesid ajutiselt Mere pst-le Metro Plaza ja Forum Hotelli vahelt.
 

·
Registered
Joined
·
2,634 Posts
See Balta tagasipöördering on ajutine ju. Siis kui Kopli suund lõplikult valmis on, koristatakse see ära. Seni käivad bussid (Ja nagu täna kuulda on, siis ilmselt käib buss siiski kesklinna edasi. Algne plaan oli buss vaid Kopli-Balti jaam marsruudile jätta)
 
41 - 60 of 149 Posts
Top