SkyscraperCity banner

141 - 149 of 149 Posts

·
Moderator
8,653 Posts
Eks see avamine nii Kopli kui ka Lennujaama suunal oli rohkem seotud trummi põristamise ja lindi lõikamisega kui reaalse tööde seisuga. Kahtlane kas Skandinaavias sellist (poliit-)kultuuritust üldse leidukski.

Aga vähemalt saadakse töödega sel aastal valmis erinevalt varasematest trammiliinide uuendustest :D

·
Registered
4,489 Posts
Aaaa, I love it! Europe!

And finally something that is not the usual Tallinn tarmac :lol:

Plus, I guess you can tell in which stop you are by just looking at the pavement. A very nice detail for those who would notice :)

One thing that I am wondering though is does Europe really not have a standard for the infrastructure for the blind? Each country builds it differently...

·
Registered
2,640 Posts
Aaaa, I love it! Europe!

And finally something that is not the usual Tallinn tarmac :lol:

Plus, I guess you can tell in which stop you are by just looking at the pavement. A very nice detail for those who would notice :)

One thing that I am wondering though is does Europe really not have a standard for the infrastructure for the blind? Each country builds it differently...
Yeah, since the upper part of Kopli line is rather shady, it will be a handy for the guys who have decided to quit walking upright and are doing it instead on all fours :lol:

·
Registered
484 Posts
Kopli-Erika-Ristiku ristmik ehitati seoses trammitee uuendamisega ümber, kahjuks nii, et tramm on kaotanud ristmikul eesõiguse. Veel üks aeglustav tegur trammiliinil lisaks uutele peatustele. Olles ise seal sõitev autojuht, leian, et pöörderead võinuks lihtsustamise huvides ära jätta sel ristmikul. Foorid teevad nüüd pigem eelkõige autojuhtide elu lihtsamaks.
Vähemalt nüüd tundus mulle, et foorid reageerivad trammi lähenemisele.

·
Registered
701 Posts
Nonii, mõned tähelepanekud siis: nimelt Kanuti ja Mere puiestee trammipeatustesse on paigaldatud pimedatele mõeldud tänavakivid ( ei tea küll täpset nimetust, aga loodetavasti saavad kõik aru, mida ma silmas pean), ei ole küll erilised kunstiteosed, aga asja ajavad ära siiski. Muidugi tekib küsimus, et miks alles nüüd??? Aga nagu öeldakse, siis parem hilja kui mitte kunagi ja kui kunagi peatänavat ümber ehitama hakatakse tehakse need peatused nagunii ümber ja usutavasti siis ikka vähe uhkemaks. Ma isiklikult loodan, et need peatused mis 3nda ja 4nda liinil on ja mis ka enamjaolt kõik ainult asfalteeriti saavad siis ka vähemalt need pimedatele mõeldud tänavakivid, kuigi võiks juba tervenisti tänavakive kasutades ümber teha, aga noh selle peale ma väga lootma ei jää . Teiseks, Balti jaama trammipeatusesse on ilmunud elektroonilised infotablood, muidugi peaks ka mainima, et nad paigaldati juba vähemalt 3 nädalat tagasi ja endiselt ei tööta , aga küll nad ka tööle saadakse ja iseenesest on see ju positiivne :)

141 - 149 of 149 Posts