SkyscraperCity banner

3981 - 4000 of 5202 Posts

·
Registered
Joined
·
792 Posts
tarnobrzeg.eobip.pl:

PREZYDENT MIASTA TARNOBRZEGA ZAWIADAMIA że w ramach prowadzonego postępowania administracyjnego w sprawie decyzji o ustaleniu warunków zabudowy, na wniosek z dnia 29 kwietnia 2015r., Pana Krzysztofa Konefała i Pana Piotra Koniecznego - EUROBENZ S.C. ul. Przyjaźni 1, 39-400 Tarnobrzeg decyzją znak: UAB-III.6730.34.2015 z dnia 29.07.2015r. ustalone zostały warunki zabudowy dla inwestycji pn: „Budowa stacji paliw, myjni samochodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr ew. 1942, 1953/1, 1953/2 w Tarnobrzegu – obręb 12 oraz budowa zjazdu publicznego z drogi wojewódzkiej Nr W-871 – ul. Sikorskiego (dz. nr ew. 2203/1). Zamierzenie inwestycyjne obejmuje między innymi: budynek handlowy wraz z warsztatem, wiatę stacji paliw, myjnię 3 stanowiskową – bezdotykową, pylon, zbiornik na paliwo, zbiornik na gaz, miejsca parkingowe do 20 szt.ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Zamawiający uprzejmie informuje, że w przetargu nieograniczonym na wykonanie zadania pn.: Budowa placów zabaw
w Tarnobrzegu
:
Zadanie nr 1 – Budowa placu zabaw na osiedlu Zakrzów w Tarnobrzegu.
Zadanie nr 2 – Budowa placu zabaw na osiedlu Ocice w Tarnobrzegu.
Zadanie nr 3 – Budowa placu zabaw na osiedlu Nagnajów w Tarnobrzegu.
Zadanie nr 4 – Budowa placu zabaw na osiedlu Sielec w Tarnobrzegu.
Zadanie nr 5 – Budowa placu zabaw im. Henryka Jordana
jako najkorzystniejsza we wszystkich zadaniach została wybrana oferta Wykonawcy:
„RINGPOL”
Waldemar Kubiak
38-540 Zagórz
ul. Bieszczadzka 5
Zadanie 1 - cena brutto – 79 803,83 zł
Zadanie 2 - cena brutto – 79 593,83 zł
Zadanie 3 - cena brutto – 75 550,06 zł
Zadanie 4 - cena brutto – 73 250,05 zł
Zadanie 5 - cena brutto – 167 528,55 zł
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY


Zamawiający uprzejmie informuje, że w przetargu nieograniczonym na wykonanie zadania pn.: Remont i przebudowa DW nr 871 ul. Sikorskiego w obrębie skrzyżowania z ulicami Kopernika i Wyspiańskiego w Tarnobrzegu jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Wykonawcy:

Skanska S.A.
ul. Gen. Józefa Zajączka 9
01-518 Warszawa
Cena brutto – 1 349 623,51 zł
 

·
Registered
Joined
·
792 Posts
tarnobrzeg.eobip.pl:


Prezydent Miasta Tarnobrzega ogłasza przetarg nieograniczony pn. Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim i przygotowaniem do realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Modernizacja drogi powiatowej P1110R w Tarnobrzegu, w tym : Część I. Rozbudowa ul. Mickiewicza w km 0+000 do km 1+221 Część II. Rozbudowa ul. Orląt Lwowskich w km 0+000 do km 2+248
 

·
Registered
Joined
·
1,439 Posts
Ciekawi mnie co oznaczać będzie ta "rozbudowa". Orląt Lwowskich i Mickiewicza, dokładnie ten kawałek co jest na czerwono był remontowany 7-8 lat temu ? Chyba że nie chodzi o asfalt tylko chodniki bo na Orląt chyba nie ma żadnej dziury, tylko pęknięcia. Do tego przetargu pasuje mi tylko odcinek Orląt od granicy z gminą ND do Ocic bo tam faktycznie jest kiepsko.

Doczytałem sobie że mają zrobić ścieżkę rowerową, tylko gdzie dokładnie ? Na Orląt raczej nie bo są rowy po obu stronach...
 

·
Registered
Joined
·
82 Posts
^^
Przejeżdżałem dzisiaj obok i ogrodzenie oddziela budynek PKSu od drogi i kończy się przy zielonym kiosku na rogu.Coś zaczyna się dziać.
 

·
Registered
Joined
·
223 Posts
W końcu rozpoczyna się długo wyczekiwany remont dworca PKS z parkiem handlowym ;).
Wiadomo jaka firma projektowa wykonała projekt są może jakieś wizualizacje ? prócz samej galerii która pewnie niczym szczególnym się wyróżniać nie będzie (choć mogę się mylić) ciekawi mnie bardzo usytuowanie tam dworca PKS i rozwiązania komunikacyjne w około samej galerii, ile planowanych jest stanowisk na wsiadających/wysiadających no i czy będzie usytuowana tam poczekalnia dla podróżujących.
 

·
Registered
Joined
·
1,694 Posts
Zapytam, w tym momencie PKS dalej funkcjonuje na starym placu, czy został przeniesiony, ze wzgledu na budowę/przebudowę dworca?
 

·
W wolnym czasie surfuję.
Joined
·
1,278 Posts
1) Jest żółta tablica informacyjna? Bo jak nie to jeszcze nic się nie dzieje bo ogrodzić można chyba bez PnB, ew na zgłoszenie
2) Czy są warunki zabudowy? Bo bez tego to wizualizacji nie zobaczymy
 

·
Registered
Joined
·
35 Posts
Super Nowości podają trochę informacj:

http://supernowosci24.pl/rusza-wreszcie-przebudowa-dworca/


Rusza wreszcie przebudowa dworca
15:05, 27.08.2015 /Redaktor

Budynek starego dworca ma zostać zburzony, nowy obiekt powstanie nie bezpośrednio przy ulicy Mickiewicza, ale w głębi terenu. Fot. Bogdan Myśliwiec

Budynek starego dworca ma zostać zburzony, nowy obiekt powstanie nie bezpośrednio przy ulicy Mickiewicza, ale w głębi terenu. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Na terenie dworca autobusowego powstaje park handlowy.

Teren dworca PKS w Tarnobrzegu został już ogrodzony i w ciągu najbliższych kilku miesięcy obiekt starego dworca, który stanowił swoistą anty-wizytówkę miasta zniknie bezpowrotnie. Przestrzeń wokół niego zmieni się nie do poznania, bo oprócz obiektów służących pasażerom powstanie w tym miejscu park handlowy.

O szczegóły inwestycji Super Nowości zapytaliśmy przedstawiciela firmy, która jest koordynatorem projektu.

- Na „starym dworcu” zostanie wybudowany park handlowy o zróżnicowanej ofercie. Prace rozpoczęły się w sierpniu br. i potrwają do marca 2016 r. W ramach przedsięwzięcia powstanie kompleks handlowo-usługowy z funkcją dworca autobusowego o powierzchni użytkowej ok. 2,6 tys. mkw. Przed obiektem planowany jest parking dla 120 pojazdów – informuje Łukasz Kulig z Nova Partners z Mielca.
Koncepcja nowego parku handlowego z funkcją dworca.

Koncepcja nowego parku handlowego z funkcją dworca.

Projekt zagospodarowania tego terenu zakłada, że zostanie rozebrany budynek starego dworca. Przestrzeń w tym miejscu otworzy się, bo planowany park handlowy nie powstanie w miejscu zburzonego budynku, ale w głębi tego terenu.

Czego jeszcze dowiedzieliśmy się na temat nowego dworca? Koordynator projektu informuje, że budynek parku handlowego będzie parterowy, znajdą się w nim wyłącznie sieciowe sklepy, oraz że wszystkie umowy najmu są już podpisane. Na pewno jeden ze sklepów będzie miał asortyment spożywczy. O tym, co jeszcze będzie można kupić na dworcu, gdzie będą wysiadać, a gdzie wsiadać pasażerowie, dowiemy się w pierwszym kwartale 2016 roku.

Małgorzata Rokoszewska
 
3981 - 4000 of 5202 Posts
Top