SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 47 Posts

·
Engineered
Joined
·
579 Posts
28.04.08 tarihinde açılışı olacakmış..hadi hayırlısı...

Karakteristik Özellikler
A-OFİSLER:

Her kat bir ofis alanı olup 1140 m2 dir.

293 m2 lik servis çekirdeğinde;

• 7 Kat asansör (biri servis olmak üzere)
• 2 Adet merdiven (yangın ve servis)
• WC ler
• Arşiv
• İki katta bir Mekanik / ısıtma alanı bulunmaktadır.

B-ALIŞVERİŞ MERKEZİ:

• 110 Adet Mağaza
• Lüks Restoranlar
• Cafeler - Özel Teras Cafeler
• 4 Adet Panoramik asansör
• 18 Adet Yürüyen Merdiven

C-OTOPARKLAR:

5 otopark katı (otomatik ödemeli + beklemesiz sistem)


D-GİRİŞLER:

Binaya önden 2 yaya, 1 araç; arkadan 2 yaya, 1 servis girişi vardır. 2 adet ekstra yangın çıkışı bulunmaktadır.


E-PENTHOUSE :

Her 2 kuleden Boğaziçi, tarihi mekanlar ve haliç çepeçevre kuş bakışı izlenebilmektedir. Teraslar her türlü toplantı ve davetler için idealdir.
www.korkmazgilemlak.com
 

·
Banned
Joined
·
8,299 Posts
Ama Istanbul'un en sosyal gökdeleni bunlar. Öbürleri gibi etrafinda celik nato teller, mayinlar, köpekli sekuritiler yok, resmen sehrin bir parcasi, önünden elini kolunu sallayarak gecebiliyon.
 

·
Super Member
Joined
·
4,823 Posts
20 yıllık serüveninin ardından Tat Towers, Ağustos ayında açılıyor

Tat'ın Penthouse'na yoğun ilgi

Tatlıcı Kuleleri’nin 1988 yılında temeli atıldığında İstanbul’un en yüksek binası olması hedefiyle yola çıkıldı. Ancak geçen 20 yılda kule en yüksek olma hedefini İş Kuleleri’ne kaptırdı. Tatlıcı Kuleleri sonunda Ağustos ayında kapılarını halka açacak. Alman Bilfinger Berger Holding, Salih Tatlıcı ile anlaşarak Ağustos’ta Tat Towers’ı açma kararı aldı.

İki bölümden oluşacak Tat Towers’ta, ofislerden oluşan bölüme Tat Business, alışveriş merkezine ise Tat Business Mall adı verildi. Ofisler Ağustos ayında açılırken alışveriş merkezi ise Eylül’de İstanbullulara ‘merhaba’ diyecek. 31 kattan oluşan Tat Towers’ta, kira fiyatları yükseklik arttıkça artıyor. En alt katlar metrekaresi 23 dolardan kiralanırken, en üst katlara doğru fiyat 35 dolara çıkıyor. 723 metrekarelik en üst kata ise özel fiyat uygulanıyor. Tat Towers’ı işletecek olan HSG Şirketi Genel Müdürü Leyla Özulucak, bu katın fiyatını projelerin belirleyeceğini söyledi: “Son 3 katı birlikte kiraya verebiliriz. Her biri 723 metrekare ve metrekaresi en az 50 dolar olduğunu düşünürsek en az 150 bin dolar aylık kira geliri olur. Penthouse dediğimiz bu bölümden herkesin faydalanmasını istiyoruz. Bu yüzden restoran tarzı projelere sıcak bakıyoruz. Alt limiti metrekare başına 50 dolar belirledik ama bu fiyat gelen tekliflerle yükselecektir. Hatta penthouse’a ikamet için isteyen oldu ama vermedik.”
haberturk.com

Opening on August, will also have a shopping center named Tat Business Mall
 
1 - 20 of 47 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top