SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 73 Posts

·
Registered
Joined
·
5,657 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Ankara İstanbul'dan sonra en fazla proje çıkaran il sanırım
kesinlikle çapına göre çook fazla proje var sırf bu bölgede u/c olmak üzere 3 proje daha var üstelik u/c olan bağzı projelerinde başlığı yok diğer bölgeleri karıştımıyorum daha...
 

·
Head Knockin' Forever
Joined
·
9,668 Posts

·
Head Knockin' Forever
Joined
·
9,668 Posts
Benim bu kulede beğenmediğim tek nokta, Konya Yolu cephesinin cam kaplı olmaması.

Bence binanın her iki cephesi de ön cephe sayılır bu projede.. Umarım Konya Yolu cephesi bu farkı kapatacak güzel bir cephe yapılır ama renderlarda öyle görünmüyor.
 

·
Registered
Joined
·
505 Posts
neden batsın ya yapmayın böyle.Yokmu ankarada buraları ayakta tutucak potansiyel sanki yarım milyon nüfuslu bir şehirden bahsediyorsunuz insanlar farklı yerleri gezmeyi seviyor ve özellikle ankara gibi gezilecek fazla alternatifin çok olmadığı bir şehirde avm ler en önemli sosyal alanlar.Batması gibi bir durum söz konusu olamaz.
 

·
Registered
Joined
·
5,657 Posts
Discussion Starter · #19 ·
aslında taurus avm yerine sadece ofis binalarından oluşan bişiler yapsalardı daha iyi olurdu çünkü bunun karşı taraflarında biyere çok buyuk olsalıkla devasa cavcav center avm kurulacak
 

·
Registered
Joined
·
21,737 Posts
Gecen Ankara seyahatimde gezdigim butun AVM'lerin icinde in cin top oynuyordu. Armada, isimlerini hatirlayamadigim Oran'daki ve Umitkoy'u gectikden sonrakinde genc kizlar ve issiz teyzeler cirit atip piyasa yapiyordu.
 
1 - 20 of 73 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top