SkyscraperCity Forum banner

[Tehran] Hashtgerd town | district 22 | U/C

4987 Views 7 Replies 2 Participants Last post by  SoroushPersepolisi
this deserved its own thread:cheers:

تعاوني مسكن خادمين در سال 83 با عضويت 120 نفر از همكاران شهرداري تشكيل و در حال حاضر با عضويت بيش از 600 نفر از پرسنل شاغل در شهرداري تهران يك پروژه 480 واحدي در منطقه 22 و يك پروژه 216 واحدي در شهر جديد هشتگرد در دست ساخت و اجرا دارد.http://tmkhademin.ir/index.php/gallery more pics
See less See more
9
1 - 8 of 8 Posts
the red dot is where this project is located

See less See more
in ke hashtgerd nist, hashtgerd unvare karaje
your right, but i think it was called hashtgerd, now changed to morvarid e shahr (mods please change title)


معاونت مالي و اداري: بازدید قائم مقام معاونت مالی و اداری از پروژه*های مروارید شهر و سایت خادمین
جلسه ستاد ساماندهی مسکن شهرداری تهران در راستای خانه*دار شدن کارمندان رسمی شهرداری تهران روز یکشنبه 21 خرداد با حضور امانی قائم مقام معاون مالی و اداری شهرداری تهران و رییس این ستاد، ناظران مدیرکل رفاه شهرداری تهران، مرادی شهردار منطقه 22 و اعضای هیات مدیره اتحادیه تعاونی*های مسکن شهرداری با برگزاری یک نشست صمیمانه، به بازدید از پروژه مردوارید شهر و سایت خادمین انجامید.
این جلسه با دستاوردهای زیادی در جهت ساخت و ساز پروژه*ها برگزار شد که در نهایت مصوبات مهمی از جمله بهره*برداری از محور دسترسی 35 متری خادمین تا پایان سال و از همه مهمتر تاکید رییس ستاد ساماندهی مسکن شهرداری تهران به شرعت در احرای طرح*های مسکن را در پی داشت.
امانی، قائم مقام و معاون مالی و اداری شهرداری تهران پس از بازدید از پروژه*های مروارید شهر و سایت خادمین در منطقه 22 با مثبت ارزیابی کردن رویکرد شهرداری تهران در جهت خانه*دار کردن کارکنان و بازنشستگان این ارگان گفت: با بهره*برداری از این پروژه*ها قطعا به بیش از هشت هزار کارمند این ارگان که فاقد مسکن هستند کمک خواهد شد تا صاحب خانه شوند و از این امکانات بهره*مند گردند.
وی خاطرنشان کرد: مساعدت*های بسیاری برای کارکنان شهرداری تهران در جهت خانه*دار شدن نیز انجام گرفته که از آن جمله در پرداخت عوارض*های ساخت است.
وی اضافه کرد: بیش از دو سوم از کارکنان شهرداری تهران فاقد مسکن هستند و با این مشکل دست و پنجه نرم می*کنند. در این راستا از سال 1387 و با دستور دکتر قالیباف شهردار محترم تهران و در جهت معیشت کارکنان تصمیم بر این شد تا با همکاری تعاونی مسکن و شهرداری تهران در منطقه 22 چند پروژه طراحی و به بهره*برداری برسد مه خوشبختانه امروز شاهد روند رو به رشد این پروژه*ها در سایت*های مذکور هستیم.
امانی با اشار ه به تاکید شهردار تهران نسبت به تسریع در ساخت و بهره*برداری از این پروژه*ها گفت: با دستور دکتر قالیباف جلساتی با برگزیدگان تعاوني*های مسکن برگزار شده است که خوشبختانه به نتایج قابل قبولی برای ادامه کار دست یافتیم و در جلسه امروز با این نمایندگان نیز اقدامات خوبی در راستای بهبودی شرایط پروژه*ها نیز دست یافتیم که با این روال قطعاً مسکن کارمندان شهرداری به یک سوم کاهش خواهد یافت.
قائم مقام معاون مالی و اداری شهرداری تهران تصریح کرد: حتی عوارضی که باید از سوی کارکنان پرداخت می*شد با مصوبه شورای اسلامی شهر، کارکنانی که حداقل 5 سال سابقه خدمت را در کارنامه خود داشته اند از پرداخت عوارض معاف شدند و با تصویب این لایحه و هماهنگی با بانک شهر، به اعضا تعاونی های مسکن وام یکصد میلیون ریالی مسکن نیز پرداخت خواهد شد.
وی در ادامه با تاکید بر مصوبات جلسه با اعضای اتحادیه*های هیات مدیره تعاونی*های مسکن شهرداری در خصوص ساخت 15 هزار واحد مسکن در قالب دو پروژه عظیم برای کارمندان شهرداری افزود: از مصوبات مهمی که در این جلسه به تصویب رسید، تشکیل ستادی در جهت پوشش بخشی از هزینه*های جاری بود ضمن اینکه اقدامات زیر ساختی وضعیت گاز، آب و برق این پروژه*ها نیز مورد بررسی قرار گرفت که در نظر است تا با شروع کارهای اجرایی این مهم نیز ملحوظ گردد.
امانی در خاتمه خانه*دار ساختن کارمندان رسمی شهرداری را گام بزرگی در جهت رفع مشکلات کارمندان خواند و گفت: امیدوارم در جهت تسهیل در ساخت این پروژه*ها کارمندان با تعامل بانیان این امر این فرصت مهم را از دست ندهند و عجولانه تصمیم نگیرند چرا که با این سرمایه*گذاری کلان تنها یکبار فرصت ثبت نام برای خانه*دار شدن در این پروژه*ها را خواهند داشت.
گفتنی است در پایان بازدید روز گذشته از سایت خادمین و پروژه مروارید شهر مسولان شهرداری و اتحادیه تعاونی*های مسکن ضمن بازدید از این پروژه*ها مقرر شد تا برای تسهیل در ساخت آنها با تک تک تعاونی*ها جلسات دیگری با مدیران اتحادیه*ها برگزار شود.

http://bihamta137.blogfa.com/post/1439
See less See more
8
all towers are 27 floors

معرفی پروژه مرواریدشهر
شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۱ مدیریت


پروژه 147 واحدی واقع در شهرک مروارید شهر منطقه 22، در 27 طبقه طراحی شده است. هر طبقه شامل 7 واحد میباشد.برای برج دو دستگاه آسانسور و دو سیستم راه پله به صورت مجزا منظور شده است. هر آپارتمان دارای پارکینگ و انباری اختصاصی می باشد. سیستم سرمایشی و

گرمایشی آپارتمانها در حال مطالعه می باشد تا بهترین سیستم انتخاب شود. این برج دارای لابی زیبا و وسیع با کاربریهای متعدد می باشد.

http://www.mandegarcopy.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=179
See less See more
:cheers:

omid umadam tu site didam 200ta thread uptade shode, didam hamasham omidhercule update karde goftam 100% akso etelaat gozashte , damet garm
(messe khodam shodi :D )
:cheers:

omid umadam tu site didam 200ta thread uptade shode, didam hamasham omidhercule update karde goftam 100% akso etelaat gozashte , damet garm
(messe khodam shodi :D )
:lol::lol:

chakerim dadash, i hate it when i see an updated thread and someone has asked if their are any updates, :)
See less See more
1 - 8 of 8 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top