SkyscraperCity banner

Ocjena

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 36 Posts

·
Brđanin
2,313 Posts
Slika je pre+e+ena i svaka ti cast balloto, ali ipak sam ti dao 8 i to iz jedinog razloga sto si lose (ili nisi uopce) podesio balans bijelog, tako da je slika (nepotrebno) preplava.
Sve ostalo ''a ajnc'':cheers:

·
Powered by Jet-A1
34,476 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Fala svima. :)

Slika je pre+e+ena i svaka ti cast balloto, ali ipak sam ti dao 8 i to iz jedinog razloga sto si lose (ili nisi uopce) podesio balans bijelog, tako da je slika (nepotrebno) preplava.
Sve ostalo ''a ajnc'':cheers:
Ok. Al samo da znaš, scena je i uživo bila tako plava, tako da nije tribalo ništa podešavat. U biti, white ballace mi je bija stavljen na "cloudy", šta je još dodatno zatoplilo sliku. ;)

·
Brđanin
2,313 Posts
^^Neznam jeli do mene, ali bas to plavetnilo mi je jos i ''pohladilo'' sliku...ne bi se bas slozio da ju je zatoplilo.

·
rekreativac
11,646 Posts
Ok. Al samo da znaš, scena je i uživo bila tako plava, tako da nije tribalo ništa podešavat. U biti, white ballace mi je bija stavljen na "cloudy", šta je još dodatno zatoplilo sliku. ;)
hehe, trebao si u rawu radit, pa se malo igrati naknadno...
ili preko ovoga neki topli filtar stavit ;)

al ajde da ne cjepidlacim, ovo je punokrvno pogodjena tema i odlicna fotka...
dajem 10 :cheers:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Na tren mi se cini kao da gledam dvije neovisne fotke spojene u jednu, i to zahvaljujuci tom nebu. S jedne strane je obzorje lijepo i krasno izrazeno, pak na drugoj strani ga uopce nema, nebo ga progutalo.

Kak god, dat cu ti devetku, ali u buducnosti pliz pripazi na takve stvari, jer stvarno imas talenta i oko za lijepe fotke. :eek:kay:

:cheers:

·
Registered
192 Posts
kako vi nalazite neke detaljcice koji vam ne pasu :nuts: slika je bog :bow::lol:

edit: ja sam laik pa zato :D
..potpisujem
+ dodajem: nagledah se panorama i panorama, ali ova mi je posebna zbog svoje "zaokruženosti"...cijeli zaljev, divota...i da, meni baš to nebo koje nekima smeta, daje posebnu draž - sa jedne strane već smrklo, a na drugoj još dan...no da, 100 ljudi, 100 ćudi

1 - 20 of 36 Posts
Status
Not open for further replies.