SkyscraperCity Forum banner
1 - 4 of 4 Posts

· Registered
885 Posts
Ar fi frumos sa se faca o strapungere si pe terenul caii ferate industriale din militari / dr. taberei. Acolo nu trebuie exproprieri si e linie dreapta. Vorbim poate de una dintre cele mai mizerabile zone din vestul Bucurestiului.

Eu am birou in Preciziei si indur in fiecare zi traficul infernal de pe Iuliu Maniu un bulevard masacrat cu parcarile in **** si troleibuz si taxiuri parcate oriunde vor ele si marcaje neinspirate si viraje la stanga si ...

Cred ca acest drum ar putea fi catalogat ca drum expres fara probleme, avand in vedere schitele prezentate. Sper ca in final sa arate ca o autostrada urbana precum cele din America. De fapt, cu putina fortare puteau sa construiasca autostrada si sa prelungeasca pana la splai. Oricum A1 incepe la km 11 deci nu ar fi fost probleme cu numerotarea.

De vazut cum se va face descarcarea traficului in semafoarele de la Grozavesti..

1 - 4 of 4 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.