SkyscraperCity banner

Ocjena

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 32 Posts

·
Powered by Jet-A1
34,489 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)

Eto i moje za natječaj. :cool:

Znam 100% da će me sad mnogi popljuvat jer je slika nabrijana..i ovo žbunje isprid je mutnjikavo (radi preklapanja slika)..i tako dalje....al meni je slika zakon. Ko da je slikana na Marsu. :D

Naravno, radi se o HDR-u. Stopljeno je 5 slika različitih expozicija, a slikano EOS-om 1000D.
Pogled je sa samog vrha Kozjaka, sa oko 770m visine, put sjevera.
Vidi se veliki dio dalmatinske zagore, a iza zadnjih planinskih vrhunaca se nazire susjedna država.

Eto, toliko od mene. Pucajte... :storm:

:D

·
Super Moderator
19,107 Posts
bez puno razmišljanja dajem 10.
iako si mogao i malo veću sliku stavit. a ostalo je inače super.

·
Velebitski degen
3,154 Posts
Aaaa... To je to... napokon opravdavaš svoje kritičke osvrte. Slika kojoj ću dati ocjenu i koja zaslužuje najvišu ocjenu, ali još ne znam koju. Samo moram priznati da bih ti zbog tvoje lijenosti najradije dao 5/10 jer kad slikaš s takvim aparatom, a ne iskoristiš prednosti RAW formata... :eek:hno: Tu jednostavno ne smije biti ovakve zrnatosti na nebu, tj. tehnički mora biti puno kvalitetnija, pogotovo u ovom malom formatu. Inaće vrhunska slika za mene. Imam 4 dana da se odlučim za ocjenu, ali bit će visoka.

:eek:kay:

·
Powered by Jet-A1
34,489 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Aaaa... To je to... napokon opravdavaš svoje kritičke osvrte. Slika kojoj ću dati ocjenu i koja zaslužuje najvišu ocjenu, ali još ne znam koju. Samo moram priznati da bih ti zbog tvoje lijenosti najradije dao 5/10 jer kad slikaš s takvim aparatom, a ne iskoristiš prednosti RAW formata... :eek:hno: Tu jednostavno ne smije biti ovakve zrnatosti na nebu, tj. tehnički mora biti puno kvalitetnija, pogotovo u ovom malom formatu. Inaće vrhunska slika za mene. Imam 4 dana da se odlučim za ocjenu, ali bit će visoka.

:eek:kay:
Ajde baš ti fala. :D

Znaaam da sam linčina, al nemoj mi zamirit. Ipak san sa juga. :D
Stalno me taj šum je*e. Haha.
Al imaj bar na umu da je ovo slikano totalno na slipo, sa aparatom metar iznad glave, da izbjegnem grmlje ispred sebe. Svih pet slika san ipak uspija preklopit u jednu i ispalo je i bolje nego san se nada. :)

·
De bona razguzi
2,654 Posts
Fenomenalna slika, dao sam 10 :cheers: Jel se to vidi komadić autoceste dole desno?

Edit: haha, tek sam sad skuzio cestu i gore, kako vijuga poput rijeke

·
free-lance
11,299 Posts
Ja sam Ti dao 9. Čisto zato jer sam odlučio davat desetke samo izvanrednim djelima koje me ostave bez teksta. A to nije niti jedno do sad:D.
Inače sve 5 na fotki. Nemam zamjerke. U svom žanru visoko kotira. Jedino što su takvi motivi dosta nezahvalni jer su već puno puta isfurani, pa su lagano potrošeni. :)

·
Powered by Jet-A1
34,489 Posts
Discussion Starter · #10 ·
predobra slika...
čista desetka... mogla bi mi čak i kao desktop past :D

btw...NASLOV NA RVACKI STAVI :bash: :lol:
Ma neČu! :D

Dolina izmaglice. Baš nekako jadno zvuči. The valley of mist je više cool...i više mistično. :D

Fenomenalna slika, dao sam 10 :cheers: Jel se to vidi komadić autoceste dole desno?

Edit: haha, tek sam sad skuzio cestu i gore, kako vijuga poput rijeke
Je je..sve je to cesta. Super mi je taj detalj. :)

Ja sam Ti dao 9. Čisto zato jer sam odlučio davat desetke samo izvanrednim djelima koje me ostave bez teksta. A to nije niti jedno do sad:D.
Inače sve 5 na fotki. Nemam zamjerke. U svom žanru visoko kotira. Jedino što su takvi motivi dosta nezahvalni jer su već puno puta isfurani, pa su lagano potrošeni. :)
Fala fala. :)

Je da je pomalo već isfurano ovo, ali ipak nije baš kao i svaki drugi zalaz sunca. Više izgleda ko neki drugi planet. Totalno je uvrnuto. Bar ja to tako vidim. Zato san ju i posta. :)

·
Banned
7,386 Posts
Ma neČu! :D

Dolina izmaglice. Baš nekako jadno zvuči. The valley of mist je više cool...i više mistično. :D
Neznan baš jeli formulacija izraza dobra. Radije bi stavija 'Misty Valley' nego 'The Valley of Mist'.

p.s. kod pisanja naslova u engleskom se sva slova pišu velikin slovon, osin nekih vrsta riječi kao šta su članovi, veznici ili neki drugi, zaboravih...

Best wishes, Grammar Nazi

·
Registered
57 Posts
daklem vako
žbunje se vidi dobro, ono brdo malo dalje solidno,a potom se vidi sve manje i manje tj. puteljkom kreće mističnost. poruka je tu.priča zaokružena.
kvalitet fotke i ine doajenske fore ostavljam struci. stoga zbog onoga što mene zanima i kako je ja vidim (a mogao bih još tipkati o tome) - 10
(ono ispred 10 nije minus nego crtcica razdvajaLica) :cheers:

·
Registered
192 Posts
...auuuuuuu, vidje lipe 2ice u tebe

..a moj ballota, tako ti je to kada čačkaš previše po tuđim sujetama...kod nekih, nakon takvog čačkanja, svi kriteriji kao i objektivnost pri ocjenjivanju padaju u vodu.....da nije komično bilo bi žalosno

·