SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 284 Posts

·
Visionmonger
19,185 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
W wątku znajdą się wszystkie zdjęcia z dotychczasowego [To tu to tam] Nie tylko z tyłu sklepu dotyczące moich czeskich wycieczek bliższych i dalszych. Od maja 2014 - już regularne wrzutki z aktualnych wycieczek
----------------------------------------------------------------------------------

Pierwsza wycieczka tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Broumov.

1. Okolice tego sennego, czeskiego miasteczka

2.

3.

4. Bohater wycieczki ;)

5.

6.

cdn.

·
wartości
17,870 Posts
Super! Byłem w Broumovie ze 3 razy - jest po drodze z Kamiennej Góry do Polanicy Zdrój. :) Trochę Romów, ale ogólnie uroczo... Gdy skończysz swoją fotorelację, to wrzucę tu linka do mojego wątku, by można było sobie porównać stan z 2009 roku (ok. 80 zdjęć).

·
foto-ml.pl
19,560 Posts
Jak to jest możliwe, że na żadnym zdjęciu z Broumova nie widać ani jednego bazgroła na murach. Nawet na ścianach budynków, których elewacja pozostawia wiele do życzenia. Bardzo przyjemne miasteczko.
Może Salto tak dobierał zdjęcia żeby wyidealizować Brumov? ;)
Przecież taka Praga zawalona jest bohomozami gorzej niż Wrocław czy Warszawa.

I nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale każde mniejsze czeskie miasteczko sprawia na mnie wrażenie strasznie uśpionego. Nie ma ludzi na ulicach, nie ma korków... pusto :D

·
Visionmonger
19,185 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Też zauważyłem, że nie ma nigdzie bazgrołów i reklamowych szmat. Właściwie gdziekolwiek się nie obejrzałem, to było w miarę czysto. Tak trochę 'niemiecko'. Może to małe miasto i ludzie sami pilnują? Trudno powiedzieć...

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Też zauważyłem, że nie ma nigdzie bazgrołów i reklamowych szmat. Właściwie gdziekolwiek się nie obejrzałem, to było w miarę czysto. Tak trochę 'niemiecko'. Może to małe miasto i ludzie sami pilnują? Trudno powiedzieć...
Ja zauważyłem aż jedną szmatę :D

1 - 20 of 284 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.