Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 284 Posts

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
W wątku znajdą się wszystkie zdjęcia z dotychczasowego [To tu to tam] Nie tylko z tyłu sklepu dotyczące moich czeskich wycieczek bliższych i dalszych. Od maja 2014 - już regularne wrzutki z aktualnych wycieczek
----------------------------------------------------------------------------------

Pierwsza wycieczka tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Broumov.

1. Okolice tego sennego, czeskiego miasteczka

2.

3.

4. Bohater wycieczki ;)

5.

6.

cdn.

·
wartości
17,857 Posts
Super! Byłem w Broumovie ze 3 razy - jest po drodze z Kamiennej Góry do Polanicy Zdrój. :) Trochę Romów, ale ogólnie uroczo... Gdy skończysz swoją fotorelację, to wrzucę tu linka do mojego wątku, by można było sobie porównać stan z 2009 roku (ok. 80 zdjęć).

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)
7. Małomiasteczkowo i sennie.

8.

9.

10.

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #5 · (Edited)
11.

12.

13.

14. Dzikie wino ;)

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
15.

16. Marzenie wrocławskich restauratorów: parking w Rynku ;)

17.

18.

cdn.

·
Registered
1,684 Posts
Jak to jest możliwe, że na żadnym zdjęciu z Broumova nie widać ani jednego bazgroła na murach. Nawet na ścianach budynków, których elewacja pozostawia wiele do życzenia. Bardzo przyjemne miasteczko.

Fajna kolorystyka zdjęć mimo pochmurnej pogody, szczególnie ta żółć rzepaku przypadła mi do gustu:)

·
foto-ml.pl
18,532 Posts
Jak to jest możliwe, że na żadnym zdjęciu z Broumova nie widać ani jednego bazgroła na murach. Nawet na ścianach budynków, których elewacja pozostawia wiele do życzenia. Bardzo przyjemne miasteczko.
Może Salto tak dobierał zdjęcia żeby wyidealizować Brumov? ;)
Przecież taka Praga zawalona jest bohomozami gorzej niż Wrocław czy Warszawa.

I nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale każde mniejsze czeskie miasteczko sprawia na mnie wrażenie strasznie uśpionego. Nie ma ludzi na ulicach, nie ma korków... pusto :D

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Też zauważyłem, że nie ma nigdzie bazgrołów i reklamowych szmat. Właściwie gdziekolwiek się nie obejrzałem, to było w miarę czysto. Tak trochę 'niemiecko'. Może to małe miasto i ludzie sami pilnują? Trudno powiedzieć...

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #14 · (Edited)
19. Wchodzimy do klasztoru. Będzie bosko ;)

20.

21.

22.

·
Visionmonger
18,870 Posts
Discussion Starter · #16 · (Edited)
27. Kościół pod wezwaniem Św. Wojciecha. Czeski zabytek narodowy.

28.

29.

30.

• Like
Reactions: takisobiektoś

·
Registered
68,668 Posts
Niesamowite te wnętrza :eek:.

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Też zauważyłem, że nie ma nigdzie bazgrołów i reklamowych szmat. Właściwie gdziekolwiek się nie obejrzałem, to było w miarę czysto. Tak trochę 'niemiecko'. Może to małe miasto i ludzie sami pilnują? Trudno powiedzieć...
Ja zauważyłem aż jedną szmatę :D

1 - 20 of 284 Posts