SkyscraperCity banner

21 - 22 of 22 Posts

·
wizja przyszłosci
Joined
·
13,258 Posts
Znika jedna z wielu restauracji Indyjskich na Starówce, akurat tej nie jest mi żal.

Kolejny lokal gastronomiczny zniknął z toruńskiej starówki…
Biznes, Kolejny lokal gastronomiczny zniknął toruńskiej starówki… - zdjęcie, fotografia„RuBaRu” to indyjska restauracja, która od półtora roku mieściła się przy ul. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W lokalu można było zjeść między innymi znaną na całym świecie potrawę z wieprzowiny grillowanej w piecu tandoor - Pork Tikka Masala, smażone różyczki kalafiora w panierce, tradycyjne pieczywo indyjskie z masłem czy zupę z soczewicy. Niestety po epidemii koronawirusa restauracja nie zostanie ponownie otwarta.

– W ostatnim, trudnym dla nas czasie z przykrością zdecydowaliśmy że restauracja RuBaRu w Toruniu już nie zostanie ponownie otwarta. Zamykamy nasz lokal. Dziękujemy wszystkim gościom za wspólne półtora roku. Za masę wspomnień, wspaniałych wydarzeń, spotkań i radosnych chwil – napisali w mediach społecznościowych właściciele „RuBaRu”.

Jednak dotychczas w województwie kujawsko-pomorskim funkcjonowały dwie restauracje „RuBaRu”. Na szczęście miłośnicy indyjskiej kuchni wciąż będą mogli odwiedzić „RuBaRu” w Bydgoszczy przy ul. Magdzińskiego 10.
Niestety toruńskie „RuBaRu” to kolejna restauracja, która ogłosiła upadłość w ostatnim czasie. Na szczęście są też dobre informacje. Przy ul. Żeglarskiej funkcjonuje już restauracja „Street 31”, która powstała za „Sphinxa”. Na tej samej ulicy działalność wznowiło również „Brando’s music”. – Żegnaliśmy się, wylaliśmy mnóstwo łez, pakowaliśmy się, skręciliśmy stoły i wyłączyliśmy chłodziarki. Nagle właściciele kamienicy poprosili nas o powrót do negocjacji – mówili wzruszeni właściciele „Brando’s music”.
 
21 - 22 of 22 Posts
Top