SkyscraperCity banner

7421 - 7440 of 7706 Posts

·
Registered
Joined
·
585 Posts
dobrych wiadomości nigdy dość:

W Toruniu powstanie największa nowa sortownia inPostu. Jak wygląda praca w sortowni?
Toruń znalazł się na liście miast, w których zlokalizowane będą nowoczesne sortownie inPostu. To właśnie w Toruniu powstanie największa z nich.

Toruń znalazł się na liście miast, w których powstaną nowoczesne sortownie m. in. dzięki dobrej lokalizacji i niedalekiej odległości od autostrady. Obiekt w Toruniu dostosowany będzie pod operacje cross-dockingu. Chodzi m. in. o zaplanowanie odpowiedniej liczby doków i wiat kurierskich. Ciekawostką jest, że toruńska sortownia będzie największa. W tym samym czasie będzie mogło być załadowywanych 10 TIR-ów i 137 busów kurierskich.

Panattoni Park Toruń II, gdzie powstanie sortownia w Toruniu ma powierzchnię ponad 62 500 mkw. Obiekt obecnie jest w trakcie budowy. Toruńskie centrum dystrybucyjne zlokalizowane będzie 10 km od centrum miasta, tuż przy węźle drogowym Lubicz, łączącym A1 z DK 10. - Planowane otwarcie oraz uruchomienie prac sortowni planowane jest na pierwszy kwartał 2020 roku – informuje InPost.
https://torun.naszemiasto.pl/w-toruniu-powstanie-najwieksza-nowa-sortownia-inpostu-jak/ar/c3-7445335
 

·
Registered
Joined
·
566 Posts
Chyba ruszył temat sklepu Aldi w dawnej wozowni przy Batorego, złożyli wniosek o pozwolenie na przebudowę budynku. Prezydent wydał obwieszczenie o postanowieniu ale w jakim zakresie nie wiadomo. Oby szybko wydali zgodę i oby Aldi zachowało charakter budynku 🙂 no i może uporzadkują ten pierdolnik na rogu czyli teren po komisie i zakładzie kamieniarskim 😄
 
7421 - 7440 of 7706 Posts
Top