Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 287 Posts

·
Registered
1,726 Posts
zasadniczo, jesli chodzi o stare widokowki, moja konstatacja jest nastepujaca: Torun jesli idzie o Stare Miasto prezentuje sie dzisiaj lepiej. Jesli jednak porownamy teren Bydgoskiego, to miasto wypada znacznie slabiej. Duzo tu jeszcze potrzeba pracy. I to glownie pracy u podstaw;)
Tak czy inaczej dzieki za zdjecia:)

·
Registered
1,462 Posts
Lubię przeglądać stare widokówki Bydgoskiego Przedmieścia... Można poczuć przedwojenną atmosferę... Oby to miejsce w niedługim czasie odzyskało swój blask :)

·
Registered
372 Posts
Was nic nie zaskoczylo :p a mnie owszem

Czy to jest mickiewicza ??!?!

Krolowej Jadwigi ?

Jaka to ulica? w tle garnizonowy? nawet nie umiem sobie tego wyobazic

to jest super, nigdy wczesniej tego nie widzialem

Tez super, nie to co teraz :p

·
Registered
1,726 Posts
Na gorze rzeczywiscie Mickiewicza, ponizej rowniez sie zgadza-Krolowej Jadwigi w kierunku Szerokiej.
Miejsce, ktorego nie mozesz rozpoznac, to rowniez Krolowej Jadwigi, tylko w kierunku Rynku Nowomiejskiego.
Z ciekawostek mozna dodac, ze jedna z trzech zachowanych Kolumn Litfasa [z II pol. XIX w.] -czyli dawnych slupow ogloszeniowych- zostala na tym zdjeciu ujeta.

·
Registered
372 Posts
Na gorze rzeczywiscie Mickiewicza, ponizej rowniez sie zgadza-Krolowej Jadwigi w kierunku Szerokiej.
Miejsce, ktorego nie mozesz rozpoznac, to rowniez Krolowej Jadwigi, tylko w kierunku Rynku Nowomiejskiego.
Z ciekawostek mozna dodac, ze jedna z trzech zachowanych Kolumn Litfasa [z II pol. XIX w.] -czyli dawnych slupow ogloszeniowych- zostala na tym zdjeciu ujeta.
ehehe teraz faktycznie widze, to krolowej jadwigi i nawet widac zbor. Jakos to wszystko inaczej wyglada :)

·
Registered
372 Posts
Mam nadzieję, że nie będziecie źli, jeśli jeszcze troszkę pocztówek Wam tu wrzucę. Zawsze to wzbogaci wątek, jak i całe forum. A nóż widelec, ktoś zobaczy coś nowego i ciekawego. Może rzeczywiście pomysł z nowym wątkiem był nie taki najgorszy. Zobaczymy. :cheers:
wrzucaj, wrzucaj :) Duzo sie dowiaduje o swoim miescie :p

Panowe kolejna zagadka, ta kamienica z tylu za ratuszem jakos dziwnie wyglada, ktory to rok ? i co tam sie stalo. No i ten pomnik Co to ? Kto to ? Dlaczego juz go nie ma?

P.S. Znacie moze taka fotografie na ktorej jest kosciol sw. Ducha, a przed nim wielka dziur,a w ktorej trwaja jakies prace?? mozna prosic o zaladowanie jezeli ja posiada ktos?

1 - 20 of 287 Posts