SkyscraperCity banner

961 - 975 of 975 Posts

·
Registered
Joined
·
179 Posts
Hotel, a właściwie budynek przeznaczony na "hotel" to dla mnie spora zagadka :) Stoi on pusty i niszczeje chyba już ok 10 lat … :) Ktoś miał gest …:)
 

·
Registered
Joined
·
45 Posts
To samo z Mercurym. Miał być remontowany a nic się nie dzieje. 4* już to dawno nie przypomina. Chyba ktoś przeinwestował w Cube...
 

·
Registered
Joined
·
2,125 Posts
Radisson umacnia pozycję w Polsce. - Nasze plany strategiczne z 2016 r. zakładały, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat uda nam się zwiększyć naszą obecność w Polsce do 25 hoteli, ale dziś już wiemy, że będzie to prawdopodobnie nawet 30-40 projektów - mówi w wywiadzie dla PropertyNews.pl Valerie Schuermans, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Radisson Hotel Group.

(...)

Które miasta lub lokalizacje, Pani zdaniem, mogą zaoferować najwięcej biznesowi hotelowemu i dlaczego?

W chwili obecnej najważniejsze dla nas miasta to Warszawa, Kraków, Gdańsk oraz ośrodki wypoczynkowe. Niemniej, widzę ogromny potencjał w miastach takich jak Lublin, Łódź, Białystok, Bydgoszcz, Rzeszów, Toruń czy Katowice. Jednak wejście do tych miast z marką Radisson lub Park Inn by Radisson było dla nas dużym wyzwaniem. Wszyscy więksi gracze dostrzegają potencjał, jaki drzemie w tych miastach, ale wzrost marek międzynarodowych w tych miejscach jest dość powolny. Wyjątkiem jest chyba Łódź, która może się pochwalić obecnością wielu marek międzynarodowych.

Biorąc pod uwagę, że obecnie mamy swoje przyczółki, pewna bazę operacyjną w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, jesteśmy w stanie bardzo sprawnie i skutecznie prowadzić działalność. Osiągnęliśmy swoistą masę krytyczną, więc w dalszej kolejności, możemy zacząć otwierać hotele w kolejnych miastach takich jak Toruń, Lublin, Rzeszów. Rozszerzamy wtedy ofertę już tańszym kosztem, gdyż bazujemy na rozpoznawalności marki zbudowanej w większych miastach. Te hotele szybko zdobywają klientów, więc to się przekłada znacznie na efektywność kosztową dla inwestorów.
Źródło
 

·
Registered
Joined
·
736 Posts
^^
Te rozbudowane obiekty maja swojego operatora , a co z obiektem przy szpitalnej i na PCK tam stoi juz dosc dlugo nie zagospodarowany budynek jak i na Popieluszki ?
 
961 - 975 of 975 Posts
Top