SkyscraperCity banner

1 - 20 of 232 Posts

·
Registered
1,162 Posts
Witaj na forum .. juz chyba 4 formuowicz z Torunia, ale nas jest hehehe :D Pomysl z panoramkami bardzo dobry :)

·
Registered
275 Posts
Ja też dołączam sie do powitań, rośniemy w siłe :D . Zdjecia naprawde dobre jak i pomysl wejscia na dachy naszych wiezowcow :)

·
Banned
2,292 Posts
zonc said:
witamy :) Niech Kujawsko Pomorskie rosnie w sile!!!!! :)
Nie proboj sie podszywac pod sukces Torunia ;)
Kazdy reprezentuje przede wszystkim swoje miasto a nie wojewodzwto.

Zdjecie z Heliosa nieaktualne, powinno byc widac Cinema City chcociaz mi sie ono najbardziej podoba.

·
Registered
427 Posts
JaCeK ! said:
Nie proboj sie podszywac pod sukces Torunia ;)
Kazdy reprezentuje przede wszystkim swoje miasto a nie wojewodzwto.

Zdjecie z Heliosa nieaktualne, powinno byc widac Cinema City chcociaz mi sie ono najbardziej podoba.
Czemu wy się tak nie lubicie?

·
Registered
574 Posts
Discussion Starter #8
Dziękuję wielce za serdeczne i ciepłe przyjęcie, zarówno ze strony Torunian jak i sąsiadów zza miedzy. :)

Odnośnie tego, że my się nie lubimy... Czy ja wiem? Ja nazywam to zdrową rywalizacją, choć czasami wykracza poza cywilizowane granice. Zdarza się, że więcej jest emocji niż trzeźwego rozsądku :p
A antagonizmy, to chyba nie temat na to forum. Ale mogę wymienić przykłady Warszawy i Łodzi, Wawy i Krakowa, Gorzowa i Zielonki, Gdańska i Gdyni, Koszalina i Słupska, Kalisza i Ostrowa, Radomia i Kielc, Katowic i Sosnowca...długo mogę przytaczać przykłady...nie my jedyni!

·
Registered
409 Posts
Naprawde wychuchane fotki. Ciekawa jestem jaki to aparacik robi takie ladnie zdjecia oczywiscie nic nie ujmujac fotografowi. Co do animozji to wydaje mi sie ze wywodzi sie z czasow kiedy Torun byl osobnym wojewodztwem. Teraz zyje w "cieniu" Bydgoszczy choc niepotrzebnie. Te 2 miasta wspaniale sie uzupelniaja i na pewno za kilkadziesiat lat polacza sie w jedno.

·
Piczer
2,616 Posts
Piękna w Toruniu jest starówka i na tym trzeba byłoby się skupic.
Bo tak po prawdzie - z tych fotek (mimo, że niektóre malownicze)
Toruń raczej nie zasłynie...

·
marcel
125 Posts
Fotki bardzo dobre widać że Toruń tonie w zieleni i oto chodzi chociaż mi9ejscami przydałoby się troche wielkomiejskości np. jakies wysokościowiec taka dominanta no wiecie. Chociaż np. mnie osobiscie cieszy inwestycja przy Grudziadzkiej. Buduje Bud-Tech dla MSM-u wiezowiec mieszkalny który ma bodajze 10 kondygnacji. Jest to pierwsza tak wysoka mieszkaniówka po 1989r. To cieszy oby tak dalej. Ale mi sie marzy kikudziesieciometrowy biurowiec poczekamy zobaczymy. Pozdrawiam forumowiczów z Kuj.-Pom. bo widze że jest juz nas troche.

·
بيدغوشت&
7,073 Posts

Nie wiem czemu, ale po prostu uwielbiam ten lasek. Nigdy w nim nie bylem, ale po prostu podoba mi sie i lubie kolo niego przejezdzac :) Teraz kiedy wiem, ze jest to namiastka mojego ukochanego morza [wydma ;) ] bede go uwielbial jeszcze bardziej :)

·
Registered
152 Posts
schabzkoscia said:

Nie wiem czemu, ale po prostu uwielbiam ten lasek. Nigdy w nim nie bylem, ale po prostu podoba mi sie i lubie kolo niego przejezdzac :) Teraz kiedy wiem, ze jest to namiastka mojego ukochanego morza [wydma ;) ] bede go uwielbial jeszcze bardziej :)

Ten lasek to chyba Gory Piekarskie. Swoją drogą ciekawe dlaczego piekarskie? :)

·
Registered
152 Posts
MartBDG said:
W może ktoś dac fote tego 16 piętrowego wieżowca w Toruniu ?:D

Z tego co wiem, to najwyżyszy wieżowiec w Toruniu ma 14 pięter i znajduje się na Rubinkowie. Nie jestem z Torunia więc 100% pewnosci nie mam, zdjęcia również nie :)

·
Registered
574 Posts
Discussion Starter #17 (Edited)
MartBDG said:
W może ktoś dac fote tego 16 piętrowego wieżowca w Toruniu ?:D
To dwa najwyższe wieżowce w Toruniu. Jeden 15 kondygnacji , drugi 14 (foty poniżej)... swoją drogą to były ostatnie wieżowce pobudowane w mieście, na przełomie lat 80/90-tych (choć obecnie po 15 latach buduje się jeden i dwa kolejne niedługo powstaną). :)

A oto dwa najwyższe bloki widziane z Lubickiej

·
Somewhere Back In Time
7,453 Posts
Nie jestem w stanie się doliczyć tych 15 kondygnacji...

edyta: dobra luz...nie załadowało mi się to pierwsze zdjęcie...faktycznie jest 15.

1 - 20 of 232 Posts