SkyscraperCity banner

21 - 40 of 232 Posts

·
Registered
574 Posts
Discussion Starter #21 (Edited)
Moze i nie wiezowiec... ;) ale widoczki przednie...

Widoki z wiezy ratuszowej w kierunku zachodnim, polnocnym i polnocno-wschodnim - 26 sierpien

·
Registered
814 Posts
Starówka widziana z Jakubskiego.

^^ kliknij aby powiększyć

..i troche szerzej. Na pierwszym planie budynki Wyższej Szkoły Oficerskiej, na drugim wieżowce na osiedlu Chrobrego i oczywiście nasza gwazda - starówka :banana:

^^ kliknij aby powiększyć

a teraz widok po przeciwnej stronie. Widać Dworzec Wschodni, budynek Energi i banku, a w prawym górnym rogu wysypisko śmieci :skull: :D

radioteleskop w Piwnicach

stary młyn przy ul. Kościuszki

Teraz jeszcze coś nie z wieżowca :p

Most kolejowy i drogowy.

..a teraz ze skarpy

most autostradowy

·
Registered
814 Posts
Odświeżona panoramka starówki, tym razem z 11, a nie 8 piętra. Dzięki temu widać oświetlony most. Niestety przybyło dźwigów, które troche zasłaniają (budowa osiedla Podchorążych)

·
My city has my heart
284 Posts
Ciekawa i historyczna - teraz mamy jesień i wielki baner na budynku ;)

·
Registered
8 Posts
Z prawej widac pusty mlyn. Swoja droga ciekawe co znim bedzie. Pewnie go szlag trafi i w koncu pojdzie do rozbiorki albo bedzie straszyl latami jak Tormies

·
Registered
11,382 Posts
Pytam, bo ostatnio byłem w Toruniu i przejeżdżałem tylko przez ten stalowy most i myślałem,ze innego drogowego mostu już nie ma a teraz widzę na Zumi,że faktycznie jest tylko,że 1x2, skąd więc nazwa autostradowy?

·
Registered
2,441 Posts
^^

Ładne. Pytanie czym było robione ??
Rybie oczko czy dobry sofcik i zwykłe szkiełko??

·
Registered
1,463 Posts
Ciekawe czy znacie taką panoramę Toruńskiego miasta ;) Zdjęcie robione ode mnie z okna :cheers:

A tutaj przerobiłem na banner - myślicie że nadaje się? ;)

·
Registered
209 Posts
^^ Kojarzymy ;) Tak na oko, to kolega mieszka gdzieś na Głowackiego lub w okolicy. Poproszę jeszcze...

21 - 40 of 232 Posts