SkyscraperCity banner

701 - 703 of 703 Posts

·
wizja przyszłosci
Joined
·
13,654 Posts
W weekend obyła się kolejna ważna impreza sportowa :)

Bartosz Zmarzlik obronił tytuł IMMEPrezydent Torunia wręcza laury zwycięzcom IMME na Motoarenie

15 sierpnia 2020 roku Toruń gościł najlepszych żużlowców polskiej ligi. Na Motoarenie rozegrano PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Tytuł obronił Bartosz Zmarzlik!

To już siódma edycja PGE IMME. Do tej pory tytuł najlepszego zawodnika Ekstraligi zgarnęło trzech Polaków, dwóch Rosjan i jeden Duńczyk. Mistrzostwa sprzed roku bronił zawodnik Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik. Indywidualny mistrz świata po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny!
Do rywalizacji na Motoarenie stanęło szesnastu żużlowców reprezentujących kluby z Częstochowy, Leszna, Lublina, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zielonej Góry. W pierwszej fazie kibice oglądali dwadzieścia biegów, które wyłoniły ośmiu półfinalistów. Następnie rozegrano dwa biegi półfinałowe, aż wreszcie finał.
W zawodach nie brali udział zawodnicy toruńskiego Apatora. Kibice mogli za to dopingować wychowanka Aniołów — Pawła Przedpełskiego, który stanął do rywalizacji, otrzymawszy dziką kartę. Torunianin może mówić o przyzwoitym występie. Wygrał wprawdzie tylko jeden bieg, ale doszedł do półfinału. Ostatecznie start w PGE IMME zakończył z dorobkiem ośmiu punktów.
W finale zmierzyli się Bartosz Zmarzlik, Jason Doyle, Leon Madsen oraz Patryk Dudek. W decydującym biegu w ostrą walkę na łokcie ze Zmarzlikiem wdał się Dudek, prowadzenie na chwilę objął Doyle, jednak ostatecznie pierwszy na mecie był kapitan Stali Gorzów Wielkopolski. Przed rokiem na Motoarenie Zmarzlik świętował mistrzostwo świata, dziś do bogatej kolekcji sukcesów dołożył kolejny triumf w PGE IMME.


 

·
wizja przyszłosci
Joined
·
13,654 Posts
W Toruniu trwa Welconomy ForumZgodnie z zasadami sanitarnymi w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki rozpoczęła się 27. edycja Welconomy Forum in Toruń. Wydarzenie przyciąga do grodu Kopernika polityków, samorządowców i przedsiębiorców.


 

·
wizja przyszłosci
Joined
·
13,654 Posts
Trwają przygotowania do HMELA Toruń 2021


Hala Arena Toruń - widać bieżnię oraz widzów

15 września 2020 r. w Arenie Toruń odbyło się spotkanie ścisłego Komitetu Organizacyjnego Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Toruń 2021. Podczas spotkania omówiono dotychczas zrealizowane zadania, zadania w trakcie realizacji i przeznaczone do realizacji.

Komitet Organizacyjny Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Toruń 2021, które odbędą się 4-7 marca 2021 roku w Arenie Toruń przy ul. Bema, omawiał między innymi działania związane z: wymaganiami formalno-prawnymi, zabezpieczeniem imprezy, reżimem sanitarnym, transportem, współpracą z mediami, przygotowaniem obiektów, oprawą imprezy, budżetem i sponsorami, a także promocją i marketingiem imprezy.
Dotychczasowe zrealizowane działania promocyjne i marketingowe związane z Halowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce Toruń 2021 to między innymi:
- produkcja spotu promocyjnego wyemitowanego w TVP Sport przy transmisjach z: 3. Memoriału Wiesława Maniaka w Szczecinie, 22. Memoriału Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego w Międzyzdrojach, 2. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy, 66. Orlen Memoriału Janusza Kusocińskiego w Chorzowie, 96. PZLA Mistrzostw Polski Seniorów we Włocławku, 11. Lotto Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, mityngu Zlatana Tretra w Ostrawie World Athletics Continental Tour, mityngu ISTAF w Berlinie World AthleticsContinetal Tour.- produkcji i ekspozycji banerów, citylightów, naklejek, reklam eksponowanych podczas: Auto Skyway Festival Toruń, 2. Memoriału Ireny Szewińskiej Bydgoszcz, Poznań Athletic Grand Prix, 2. Inter Europol Mityng Wielobojowy Warszawa, 6. Memoriał Zygmunta Szelesta w Warszawie, 66. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego w Chorzowie, 96. PZLA Mistrzostwa Polski Seniorów we Włocławku, 11. Lotto Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, mityngu Zlata Tretra w Ostrawie World Athletics Continental Tour.
- oficjalna strona mistrzostw: www.torun2021.pl

- fanpage facebook: www.facebook.com/torun2021

- fanpage instagram: www.instagram.com/torun2021/?hl=bg


 
701 - 703 of 703 Posts
Top