SkyscraperCity banner
1 - 20 of 45 Posts

·
Registered
1,162 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Budowa rozpoczela sie w pazdzierniku a skonczyc ma sie za miesiac czyli w maju. Multipleks polozony jest ok 300 m od staroowki, 12 nowoczesnych sal, a na dole w czesci szklanej sklepy, ponizej kilka zdjec zrobionych dzis :)

Gdzies juz chyba byl o tym watek, szukalem ale nie udalo mi sie znalesc

·
Registered
1,363 Posts
kurde...zazdroszcze... u mnie w tym pieprzonym lublinie dziurze na wschodzie są 3 kina??? wiecej nie znam.. tutaj nie da sie niczego wybudować chyba. są jakieś budowy sprzed 500 lat i jeszcze nie skoczzone :/ a szkoda... fajnie by było czasem do takiego nowoczesnego kina pojsc
:bash: :sleepy: :eek:hno::cry:

·
Registered
815 Posts
gdzie dokładnie będzie to cinema city? kiedyś słyszałem, że w Toruniu maja być 2 multiplexy? a co z drugim?

·
Registered
4,159 Posts
kędzior said:
kurde...zazdroszcze... u mnie w tym pieprzonym lublinie dziurze na wschodzie są 3 kina??? wiecej nie znam.. tutaj nie da sie niczego wybudować chyba. są jakieś budowy sprzed 500 lat i jeszcze nie skoczzone :/ a szkoda... fajnie by było czasem do takiego nowoczesnego kina pojsc
:bash: :sleepy: :eek:hno::cry:
Masz się nawet czym zachwycać - takie blaszane pudło , 300 m od starówki , gdzie wali popcornem tak , że się wysiedzieć nie da - brak słów .
Zauważyłem ostatnio , że forumowicze z Lublina mają chyba jakieś kompleksy . :weird:

·
Ave Silesia
2,209 Posts
Ja jakbym mieszkał w Lublinie tez bym się wkurzał. W dużo większych miastach jest pełno inwestycji a tam....nic. Szkoda bo Lublin mógłby być taką wschodnią metropolią naszego kraju;)

·
Registered
4,159 Posts
raul said:
Ja jakbym mieszkał w Lublinie tez bym się wkurzał. W dużo większych miastach jest pełno inwestycji a tam....nic. Szkoda bo Lublin mógłby być taką wschodnią metropolią naszego kraju;)
No , że w dużo większych miastach jest więcej inwestycji niż w Lublinie , to wcale to nie jest takie dziwne ;)

Mam nadzieję , że się mylę , ale wydaje mi się , że bardziej chodzi tutaj o coś takiego , że lepiej by się oni poczuli , tak bardziej po mieszczańsku , gdyby mieli u siebie multipleks czy jakiś mall . A może po prostu inwestycje w jakies multipleksy itp. nie zwróciłyby się w warunkach lubelskich i inwestorzy dlatego się boją . Tak czy inaczej nie wydaje mi się aby to miałaby być oznaka miejskości - Lublin i bez tego nie ma się czego wstydzić !

·
Registered
1,162 Posts
Discussion Starter · #8 ·
wooky said:
gdzie dokładnie będzie to cinema city? kiedyś słyszałem, że w Toruniu maja być 2 multiplexy? a co z drugim?
Skrzyzowanie Czerwonej drogi a Chełmińskiej, jedno z ruchliwszych skrzyzowan w Toruniu ... Drugie ma byc chyba SilverScreena i ma miec 6 sal, projekt jest chyba zatwierdzony, nie wiem czy sie buduje bo nie bywam w tamtych rejonach gdzie ma powstac ..

Jeszcze niedawno w tym miejscu procz kina mial byc zdaje sie hotel i jakis biurowiec a wszystko to pod nazwa Centro 2000 ale nic z tego nie wyszlo i teraz jest to co jest, na zywo wyglada spoko, w miescie sa 3 kina w ktorych tez wali popcornem a do tego maja niewygodne siedzenia i brak klimatyzacji wiec jest sie czym cieszyc ze cos porzadnego powstalo tymbardziej ze w tym miejscu rosly krzaki a w dodatku inwestor uporzadkowal sporo terenu i robi 2 nowe ulice ;]

·
Registered
1,162 Posts
Discussion Starter · #9 ·
kafarek said:
W Toruniu o ile się nie myle to CH maja stawiać (chyba sie nie pomyliłem)widziałem rendering,niestety poniżej jakiejkolwiek krytyki:(
A Lublin =,faktycznie:(
Z CH to faktycznie porazka ...

·
Registered
177 Posts
My w Gliwicach na multiplex czekamy juz od ooooo..... od dawna w kazdym razie :) Plac w srodmiesciu gdzie obok holetu Qubus mialo powstac Cinema City stoi pusty od ponad pol roku i nic sie nie dzieje a inwestor nie raczy poiformowac czy buduje czy nie (ps. to juz drugi raz nic nie wypalilo wczesniej multiplex chcialo tam wybudowac echo investment ale sie wycofali) W najblizszym czasie rozpocznie sie budowa Centrum handlowo rozrywkowego i tam ma byc multiplex, najprawdopodobniej Cinema City zdecydowalo na przeniesienie swojego kina do tego obiektu.

·
...
12,159 Posts
No zazdroszcze nowego kina, ale budynku samego w sobie nie za bardzo. Pudło jak nie patrzeć.
Natomiast jeśli chodzi o liczbe kin w mieście w Polsce nikt nie przebije Szczecina ;] gdzie są właściwie tylko dwa kina na 415 tys mieszkańców ;]

·
Registered
117 Posts
W Krakowie jest 1 Multikino, 3*Cinema City,kino Kijów i jeszcze kilka mniejszych. W budowie jest jeszcze jedno, a w planach jest kolejny multiplex. Cinema city jest całkiem fajne tylko czasem przesadzają z klimatyzacją :D

·
Registered
6,329 Posts
Komentarze nie których że to kino to zwykle pudło są nie na miejscu. No przepraszam bardzo, ale jak wg was ma niby wyglądać kino? Całe przeszklone, żeby się w słonku filmy oglądało?

·
Registered
4,159 Posts
Lucky Luke said:
Komentarze nie których że to kino to zwykle pudło są nie na miejscu. No przepraszam bardzo, ale jak wg was ma niby wyglądać kino? Całe przeszklone, żeby się w słonku filmy oglądało?
Czyli według Ciebie można stawiac byle co , bo to w końcu jest kino ? Jeśli jest dobry architekt , to może zrobić naprawde fajny budynek i z kina . Problemu nie ma , gdy takie kino wchodzi w skład jakiegoś większego centrum - wtedy to tak nie razi , ale jesli to ma być budynek tylko dla kina , to wybacz - jest to blaszak , że aż wstyd !

·
Registered
6,329 Posts
oralB said:
Czyli według Ciebie można stawiac byle co , bo to w końcu jest kino ? Jeśli jest dobry architekt , to może zrobić naprawde fajny budynek i z kina . Problemu nie ma , gdy takie kino wchodzi w skład jakiegoś większego centrum - wtedy to tak nie razi , ale jesli to ma być budynek tylko dla kina , to wybacz - jest to blaszak , że aż wstyd !
Przecież to kino nie wygląda tak źle. Nie jest to może coś nadzwyczajnego, ale nie jest też to jakaś wielka maszkara.

·
Registered
858 Posts
nie zwróciłoby sie???????? chyab sobie zartujesz!!! tu mieskza 400.000 ludzi, a w Toruni połowe mniej

·
Registered
858 Posts
a multkina u ans tez beda dwa - CinemaCity w Plaza na Lipowej *jak zaczna budowac w koncu....) a drugie kino w Centrum Handlowym Echo na Wyrwasa

·
Robert
9,876 Posts
Lucky Luke said:
Kino Praha np
Da się zaprojektować,niestety takie sa stawiane ponieważ plany miejscowe tego nie regulują,a inwestor idzie po najmniejszej lini oporu czyli najtaniej,aby jakoś wygladało

·
Homo Skyscraperus
22,141 Posts
uuu moje posty poszly... ale to ta awaria. Uwazam ze wladze miasta popelnily ogromny blad zezwalajac na te budowe.... ten projekt... znaczy brak projektu... ZONK

1 - 20 of 45 Posts