SkyscraperCity banner

261 - 274 of 274 Posts

·
Banned
944 Posts
no nie wiem , nie wiem w porównaniu do Energodaru ,wypada trochę blado:)

*dla niewiedzących o co chodzi polecam zobaczyć wątek o Toruniu na Ukraińskim forum

·
Banned
1,126 Posts
Discussion Starter #265
no nie wiem , nie wiem w porównaniu do Energodaru ,wypada trochę blado:)

*dla niewiedzących o co chodzi polecam zobaczyć wątek o Toruniu na Ukraińskim forum
podaj prosze linka. dzieki.

·
Banned
944 Posts
linmortalz: linka nie potrzebna bo temat Toruń jest na pierwszej stronie Ukraińskiego forum w sekcji o nazwie "nie Ukraińskie mista":lol: I tam hlopcy dyskutują na temat Torunia :cheers:

ktoś tam porównał Toruń bo Energodaru , na podstawie ilość mieszkańców oczywiście - i potem narzekał że jego Energodar jest brzydki.

·
Registered
1,818 Posts
^^ juz po pierwszym Twoim poscie w tym watku odnalazlem thread i dodalem odpowiednie tagi. Teraz duzo latwiej jest go odnalezc.
A w temacie tego Energodaru, to przyznam, ze nie znam ukrainskiego/rosyjskiego i uzywajac translatora nie moglem zrozumiec o co chodzi w tym porownaniu;)

·
Banned
944 Posts
Sam pomysł porównania Energodaru to Torunia jest z kosmosu. Energodar wyglada jak wielkie osiedle, blok na bloku.Autor porównując Toruń do Energodaru wykazał się brakiem jakiegokolwiek znajomosci historii ,zasad urbanistyki i warunków geopolitycznych różniących oba miasta. Wywołało to niezamierzony efekt komiczny. :)

261 - 274 of 274 Posts