Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 31 Posts

·
Panoramic Monster
16 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
1. Molo w Orłowie

2. Potok w Parku Oliwskim - wersja poziomo

3. Plaża na wysokości Redłowa

4. Mały dopływ do Potoku w Parku Oliwskim

5. Potok w parku Oliwskim

·
Registered
13,037 Posts
Fotki ładne. Pytanie tylko czy będzie ich mało, ale rewelacyjnej jakości czy dużo, choć na nieco niższym poziomie artystycznym :) Mam nadzieję, że na tych kilku sztukach autor nie planuje poprzestać w wątku?

·
Semper Invicta
26,841 Posts
Zdjęcia oczywiście przednie, ale jak widać nasz nowy forumowicz najprawdopodobniej wykorzystał SCC tylko i wyłącznie do reklamy swojej stronki i działalności:) Wątpie, aby został z nami na dłużej:) Nie pomylę się jeśli stwierdzę, że wątek dość szybko utonie w forumowej otchłani...

·
Panoramic Monster
16 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
Przerzuciłem fotki z Picasy do Photobucket'a i mam nadzieję że tam dłużej poleżą.

A odpowiadając na zarzuty ~filoss

forumowicz najprawdopodobniej wykorzystał SCC tylko i wyłącznie do reklamy swojej stronki i działalności Wątpie, aby został z nami na dłużej
Wystarczy że mnie już pochwaliliście, to będę wrzucał, na początek jako teaser wrzuciłem to co ładniejsze, ale będą i szkarady i paszkwile okrutne. Postaram się też porobić coś analogiem, który się tylko kurzy. A moja stronka zawiera tylko jedną, może dwie podstrony o charakterze komercyjnym (zresztą co w tym złego ?), cała reszta to promocja walorów turystycznych min. Trójmiasta, które uwielbiam, i każdego dnia na nowo poznaję, zresztą jak ktoś robi panoramki sferyczne to zapraszam do współtworzenia mojego serwisu FotoPano (na razie fotografuje ze mną mój kumpel który dużo jeździ po świecie).

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za słowa otuchy!

6. Klif orłowski widziany z molo

7. Rozlane wody Potoku Oliwskiego

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
Podobają mi się zdjęcia, są bardzo dopracowane.

A jeśli chodzi o to co napisał Filosss to po prostu wniosek z poprzednich tego typu wątków, które właśnie zawierały zdjęcia podpisane imieniem i nazwiskiem z odniesieniem do komercjalnego serwisu. Zazwyczaj w takich wątkach autor wrzucał kilka dopieszczonych zdjęć i wątek po jakimś czasie ginął w otchłani forum z powodu braku nowych porcji zdjęć. Tak więc to zupełnie normalna reakcja kolegi z Warszawy, nie ma powodu się zrażać :) Jeśli będzie więcej zdjęć to super :)

·
Semper Invicta
26,841 Posts
A odpowiadając na zarzuty ~filoss

Wystarczy że mnie już pochwaliliście, to będę wrzucał, na początek jako teaser wrzuciłem to co ładniejsze, ale będą i szkarady i paszkwile okrutne. Postaram się też porobić coś analogiem, który się tylko kurzy. A moja stronka zawiera tylko jedną, może dwie podstrony o charakterze komercyjnym (zresztą co w tym złego ?), cała reszta to promocja walorów turystycznych min. Trójmiasta, które uwielbiam, i każdego dnia na nowo poznaję, zresztą jak ktoś robi panoramki sferyczne to zapraszam do współtworzenia mojego serwisu FotoPano (na razie fotografuje ze mną mój kumpel który dużo jeździ po świecie).

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za słowa otuchy!
Nie bierzcie tego Panie kolego do siebie jako zarzutu:) Ot po prostu sucha refleksja kogoś kto na tym forum zjadł już zęby i nie jeden ambitny wątek widział:) Musisz sam sobie odpowiedzieć, na ile uznajesz środowisko SCC (dość specyficzne, ale pozytywnie specyficzne) jako odbiorców swojej twórczości i ile chcesz im zaserwować zdjęć... Aby być zauważonym i dobrze zapamiętanym - nie będzie to ilość kilkudziesięciu zdjęć, bo forumowicze SCC mają duże apetyty. Pozostaje też kwestia na ilu ew. innych forach założyłeś podobny temat:) Ale to już sam musisz sobie odpowiedzieć:)

Tak jak napisałem miło obejrzeć dobre kadry i liczę, że zostaniesz z nami na dłużej wraz z regularnym wrzucaniem kolejnych kadrów - najlepiej miejskich bo w sumie o tej dziedzinie fotografii traktuje ten dział - choć w ostatnim czasie nieco nam miasta się "znaturalizowały":)

Także nie chciałem być źle zrozumiany... A swoją drogą zapraszam do mojego wątku (adres w stopce) - wiecznie żywego wątku autorskiego o najdłuższym stażu w tym dziale...

·
Andrzej
1,947 Posts
Bardzo ładne zdjęcia - uwielbiam długie naświetlanie. Ale kadry krzywe! Nieładnie! ;)

·
Panoramic Monster
16 Posts
Discussion Starter · #12 · (Edited)
Odp

Bardzo ładne zdjęcia - uwielbiam długie naświetlanie. Ale kadry krzywe! Nieładnie! ;)
Kadry starałem się utrzymać na takim poziomie jak w realu, poza tym to ultra szerokim kątem robione, więc są pewne zniekształcenia, których nie chciałem do końca prostować, żeby nie tracić tego co widoczne.

·
Panoramic Monster
16 Posts
Discussion Starter · #13 · (Edited)
Gdynia i Sopot

8. Molo w Orłowie krótko po wschodzie słońca

9.Klif orłowski jesienią

10. Kuter, Sopot wioska rybacka

11. Dar pomorza

12. Plaża miejska w Gdyni

13. Port w Gdyni widziany z terenu zabudowań Sea Towers

·
Gdynia - Open City
10,524 Posts
^^

Pierwszy raz spotykam się z określeniem "Statek H34" :D To oczywiście ORP "Błyskawica" :)

·
Great Ape Project
4,480 Posts
I pomyśleć tylko, że kiedyś sobie żartowaliśmy, że po przemalowaniu "Błyskawicy" na żrący błękitny, następnym krokiem będzie przemalowanie jej na majtkowy różowy :lol:

Świetne foty :yes:

1 - 20 of 31 Posts