SkyscraperCity banner

11121 - 11127 of 11127 Posts

·
Registered
Joined
·
3,298 Posts
Na płytach naszego lotniska ruch niewielki, a największy z powodu przeparkowywania 22 samolotów wyczekujących na możliwość latania rejsowego.

Na parkingach przed terminalem będzie kino!

Kino plenerowe na lotniskowym parkingu
Już dziś zapraszamy na parking P6 Portu Lotniczego Gdańsk na seanse filmowe w ramach akcji Kino z charakterem. Do obejrzenia Sokół z masłem orzechowym i oskarowy Parasite.
za: www.airport.gdansk.plBramy parkingu P6 na lotnisku zostaną otwarte dla fanów filmowych już o 20.00. Wjazd na parking będzie możliwy za okazaniem biletu, a miejsca będzie można wybierać samodzielnie. Projekcja pierwszego filmu rozpocznie się o 20:40, drugiego o 2250. Bilet na jeden seans kosztuje 37 zł. To jest cena za jedno auto.
Więcej informacji i zakup biletów na Kino z charakterem
Jak ktoś będzie chciał "przypomnieć" sobie trasę na lotnisko to ma okazję.(y)
Połączenia wystartują dopiero:
✈ krajowe od 1 czerwca :)
✈ międzynarodowe, może od 7 czerwca ;)
 

·
Registered
Joined
·
3,298 Posts
Ciekawe jak frekwencja. Ktoś wie?
relacja na trojmiasto.pl -
Trzy miasta, pięć seansów i w sumie kilkaset aut, w których zasiedli widzowie spragnieni kinowych projekcji - za nami piątkowa inauguracja sezonu na kina samochodowe w Trójmieście. Odwiedziliśmy wszystkie trzy wydarzenia. Kolejne już w sobotę 23 maja (w Gdyni i na lotnisku w Gdańsku).

Kino z charakterem w Gdańsku
W ostatniej chwili wystartował kinowy projekt "Kino z charakterem", którego organizatorem jest Runmaggedon. Marka znana z organizowania ekstremalnych biegów z przeszkodami. To kino objazdowe, które swoją trasę po Polsce rozpoczęło właśnie w Gdańsku, na parkingu przy Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy.
W piątkowy wieczór kinomaniacy zobaczyli dwa filmy - najpierw "Sokół z masłem orzechowym", a późnym wieczorem "Parasite".
Druga i ostatnia szansa na skorzystanie z kina samochodowego Runmaggedonu już w sobotę, 23 maja. Na dużym ekranie wyświetlone zostaną te same filmy, co dzień wcześniej. Seanse zaplanowano na godz. 20:40 (otwarcie bram o godz. 20) i 23 (otwarcie bram o godz. 22:50).
Bilet na jeden seans kosztuje 37 zł (cena za jedno auto). Liczba osób w aucie nie może przekroczyć liczby pasażerów określonego przez producenta auta.

 

·
Registered
Joined
·
3,298 Posts
Prześledziłem plany wznowienia lotów z GDN przez poszczególne linie operujące z naszego portu. Plany mogą być jeszcze zweryfikowane w wyniku decyzji administracyjnych rządów poszczególnych krajów:
  • W czerwcu startują samoloty: LOTu, SASu, WIZZara i połączenie Eurowings.
  • W lipcu startują samoloty Ryanaira, Lufthansy, Norwegiana, Swissa i KLMu.
  • Nie zobaczymy w tym sezonie samolotów Finnaira i AirBaltica.
Daty startu połączeń nie oznaczają powrotu do pełnych rozkładów, będzie się to odbywało etapami.

Zestawienie wznowienia poszczególnych połączeń:
 

·
'less is more'
Joined
·
5,433 Posts
^^ Wielka Brytania wprowadziła właśnie 2 tygodniową kwarantanne dla przyjezdnych od 8 czerwca, wiec kierunki brytyjskie można z tego zestawienia wykreślić ;)
 

·
Registered
Joined
·
8,149 Posts
Dokładnie - w zasadzie każdy kierunek, gdzie nie będzie można po prostu swobodnie wjechać i wyjechać trzeba traktować tak, jakby tych lotów w ogóle nie było. Bez względu, czy mówimy o profilu wakacyjnym, biznesowym, czy rodzinno-pogrzebowo-weselnym.
 

·
Registered
Joined
·
950 Posts
Z tym UK jest jednak też tak, że mnóstwo ludzi czeka na możliwość powrotu i nawet kwarantanna nie będzie dla nich przeszkodą tylko dodatkowym utrudnieniem.
Jak ktoś zostawił mieszkanie czy dom, z pełnym wyposażeniem i a często i kimś z rodziny, a na pewno z obowiązkiem płacenia czynszu - to czeka na te loty.
W firmach tez będą kończyć home-officy niedługo...
 
11121 - 11127 of 11127 Posts
Top