SkyscraperCity banner
1 - 20 of 27 Posts

·
Registered
3,778 Posts
przepiekne zdjecia dzieki za cudna fotorelacje, ale to co z Blyskawica zrobili wola o pomste do nieba, wyglada jak plywajacy szalet.

·
Ale głupi ci Rzymianie
1,895 Posts
Dzięki za fotki :)

Ja już od dawna postuluję, żeby przy następnym malowaniu przemalować Błyskawicę na różowo :D Wtedy dopiero będzie bojowo wyglądać :D

I może mi ktoś wyjaśnić, co robił (robi?) czerwony krawat na Ratuszu Głównego Miasta?

·
praktitioner
1,924 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Bodrum said:
Dzięki za fotki :)

Ja już od dawna postuluję, żeby przy następnym malowaniu przemalować Błyskawicę na różowo :D Wtedy dopiero będzie bojowo wyglądać :D

I może mi ktoś wyjaśnić, co robił (robi?) czerwony krawat na Ratuszu Głównego Miasta?

to w związku z wystawą wiązania krawata czy coś takiego :)

a Błyskawica faktycznie trochę w kolorach Keno-barbinych

·
Registered
13,008 Posts
fajne fotki. Skad robiles ten widok Estakady Kwiatkowskiego? Tam jest naturalne takie wzniesienie czy to widok z jakiegos bloku?

·
Registered
775 Posts
Dzieki za fajne zdjecia.
Dawno juz mnei nie bylo w Trojmiescie, ladnych pare lat ,w te wakacje trzeba to koniecznie nadrobic:)
pozdrawiam.

·
praktitioner
1,924 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Chris16 said:
fajne fotki. Skad robiles ten widok Estakady Kwiatkowskiego? Tam jest naturalne takie wzniesienie czy to widok z jakiegos bloku?
w okolicach ul. Leszczynki wjechałem na bardzo stromą skarpę z której rozpościerał się piekny widok na większość Gdyni. Polecam do uważnego sfotografowania :)

·
Registered
5,784 Posts
ivica said:
^^ Nie kojarzę tych budynków i miejsc. Co to?

Z malowaniem Błyskawicy, mam wrażenie, że z roku na rok jest gorzej. Jest już bardziej jaskrawa niż fontanna. Kto wymyśla te kolory? I gdzie ona by się miała maskować w tych barwach? W aquaparku? W basenie hotelowym nad Morzem Śródziemnym?

·
Registered
259 Posts
barbapapa said:
^^ Nie kojarzę tych budynków i miejsc. Co to?

Na pierwsyzm miejscu widac min kosciol sw. Jozefa pryz ulicy Elzbietanskiej, to jest pierwsza uliczka za Krewetka, jakbys szedl Podwalem Grodzkim w strone starowki.
Pzdr.

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Entrance to Hell :D?

Bardzo fajna fotorelacja, która przybliżyła mi wizualnie:D Trójmiasto (wstyd się przyznać - nigdy tam nie byłem;))

·
Ale głupi ci Rzymianie
1,895 Posts
Rrrany jak można nigdy nie być w Trójmieście ;)

Zapraszamy jak najszybciej :)

·
Registered
1,898 Posts
Wielkie dzieki za fotki / relacje!!! :cheers:
:applause: :applause: :applause:
Chwilami marynistyczny artyzm zdjec byl tak wielki, ze byla to juz czysta mistyka.
Dzieki :)

1 - 20 of 27 Posts