Skyscraper City Forum banner

;)

1 - 14 of 14 Posts

·
Moderator
13,483 Posts
Discussion Starter · #4 ·
^^
Wiesz może jak w Lightroom 4 można selektywnie jakiś obszar rozjaśnić? Bo to punktowe z obszarem przejściowym daje mi właśnie taki efekt :(

@lulek89 - ja się w ten korek specjalnie wpakowałem. Zazwyczaj nie wożę ze sobą dżemu, kromki, talerzyka i noża ;) Spodobała mi się dwuznaczność "traffic jam" i pomyślałem, że można by ja zilustrować. Najpierw był tytuł, dopiero potem zdjęcie.

·
.
2,959 Posts
Zazwyczaj nie wożę ze sobą dżemu, kromki, talerzyka i noża ;) Spodobała mi się dwuznaczność "traffic jam" i pomyślałem, że można by ja zilustrować. Najpierw był tytuł, dopiero potem zdjęcie.
To tak jak ja zazwyczaj nie noszę przy sobie lego ludka i super glue :). Świetny pomysł tylko ten selektywny... A dżem świeci jak by powstał w Prypeci ;)

·
bezrobotny
7,166 Posts
Liczyłem ja jakiś autentyk, ale i tak dałbym 9... jednaj za świecący słoik odjąłem jeszcze 1

·
2,186 Posts
Zabawne to promieniowanie z kanapki ;)
Fajnie, że postanowiłeś realizować wcześniejszy pomysł. O wiele to ciekawsze i bardziej wartościowe niż wydumane przesłania i tytuły do już wykonanych zdjęć.
Mimo, że samo zdjęcie w mojej ocenie dość mizerne i efekciarskie to plus za takie świadome fotografowanie.

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Dżem na kanapce wygląda jakby był spleśniały :p

·
Banned
4,071 Posts

·
Moderator
13,483 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Spróbuj coś takiego;)

Można by się jeszcze bawic w HDRa jakiekoś albo DRI (zrobic jedno zdjęcie jasne, drugie ciemne, z jednego wyciąc dżem i wkleic w drugie)
Szeroki kadr sobie powoli czytam :)
A ten układ ma jeden problem, nie zmieści mi się w samochodzie, mam za mało miejsca pod przednią szybą ;)

Z HDR byłby jeden podstawowy problem - zdjęcia z ręki (w samochodzie na kolanach ciężko rozstawić statyw), więc nie miałbym taki samych ujęć.

Dżem na kanapce wygląda jakby był spleśniały :p
Zaręczam, że to tylko nieumiejętne rozjaśnianie i saturacja. Za skrzyżowaniem smakował bardzo dobrze :)

·
Banned
4,071 Posts
Szeroki kadr sobie powoli czytam :)
A ten układ ma jeden problem, nie zmieści mi się w samochodzie, mam za mało miejsca pod przednią szybą ;)
Wszystko się da;) Lightrooma, chyba nawet na oczy nie widziałem nigdy, ale w PS takie rozjaśnienie, bez poświaty to 10 sekund.

Z HDR byłby jeden podstawowy problem - zdjęcia z ręki (w samochodzie na kolanach ciężko rozstawić statyw), więc nie miałbym taki samych ujęć.
Tu też wszystko się da http://farm3.static.flickr.com/2080/5787760351_a6660e7283.jpg

Ja robię hdry z ręki. chociaż tu lepszy byłby DRI chyba.

1 - 14 of 14 Posts