Чушь собачья.
Первый вариант самый рациональный: возле вокзала пассажиропоток гораздо больше, чем на Петровке и тем более на Киев-Волынском."КИЇВПАСТРАНС" має намір відновити роботи по проекту трам-трейн.
Перший маршрут - від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамваю до ст. Троєщина-2, по Південному півколу міської електрички через ж/м Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі з.п. Північна (ст. Київ-Пас), далі по існуючій лінії ЛРТ до ст. Кільцева дорога, з організацією заїзду в депо ім. Шевченка через трамвайну лінію по просп. Академіка Корольова;
Чудо-трава, отпусти киевпастранс!"КИЇВПАСТРАНС" має намір відновити роботи по проекту трам-трейн.
Зокрема для розробки ТЕО подається проект "Реконструкції мережі швидкісного рейкового транспорту м. Києва на базі існуючої залізничної та трамвайної інфраструктури від ж/м Троєщина - ж/м Березняки до станції Караваєві дачі з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченка"
В ТЕО розглядається три варіанти маршрутів сполучення міського електропоїзда з використанням існуючої інфраструктури Борщагівської та Троєщинської лінії швидкісного трамваю з Київським залізничним кільцем:
Перший маршрут - від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамваю до ст. Троєщина-2, по Південному півколу міської електрички через ж/м Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі з.п. Північна (ст. Київ-Пас), далі по існуючій лінії ЛРТ до ст. Кільцева дорога, з організацією заїзду в депо ім. Шевченка через трамвайну лінію по просп. Академіка Корольова;
Другий маршрут - від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамваю до ст. Троєщина-2, по Південному півколу міської електрички через ж/м Березняки, через Караваєві дачі, з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський;
Третій маршрут - від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамваю до ст.Троєщина-2, по Північному півколу міської електрички через станцію Київ-Петрівка, з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.
В ТЕО розглядаються можливість та економічна доцільність реконструкції транспортної мережі швидкісного рейкового транспорту для сполучення районів лівобережної та правобережної частин міста Києва з введенням в експлуатацію у 2020 році системи швидкісного рейкового транспорту Трам-Трейн, для якої не потрібно будувати нових трамвайних та залізничних колій, а лише об'єднати в одну комбіновану транспортну систему: колії Троєщинського швидкісного трамваю, залізничних колій, по яких зараз курсує міська електричка та колії Борщагівського швидкісного трамваю.
Про це йдеться у газеті Хрещатик від 27 лютого 2017 року.
http://www.kreschatic.kiev.ua/file/12542.pdf
Все варианты идиотские. Жители Троещины хотят попадать на Правый берег и в центр как можно быстрей. Но не один вариант не позволяет им это сделать. Этот трамп-трейн буде возить воздух из неоткуда в никуда. Единственный вменяемый вариант это если трамп-трейн с Троещины поедит сразу на Петровку через жд мост. Но его даже не рассматривают...Первый вариант самый рациональный: возле вокзала пассажиропоток гораздо больше, чем на Петровке и тем более на Киев-Волынском.
Чому? До лівобережної- і на метро. Звісно це має бути додатковою опцією до 4ї лінії метро. У перспетиві, це непогане рішення.Все варианты идиотские. Жители Троещины хотят попадать на Правый берег и в центр как можно быстрей. Но не один вариант не позволяет им это сделать. Этот трамп-трейн буде возить воздух из неоткуда в никуда. Единственный вменяемый вариант это если трамп-трейн с Троещины поедит сразу на Петровку через жд мост. Но его даже не рассматривают...
Не буде. В нас народ консервативний, на такий екзотичний маршрут ще довго буде переходити.Якщо його доведуть до м Лівобережна, там буде колапс, хаос та пекло.
http://uprom.info/news/other/infrastruktura/do-2020-roku-v-kiyevi-z-yavitsya-tram-train/КП “Київпастранс” має намір розробити техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) щодо проекту реконструкції транспортної мережі швидкісного колійного транспорту для з’єднання районів лівобережної та правобережної частин Києва (“трам-трейн”) із запланованим введенням в експлуатацію в 2020 році, передає Інтерфакс-Україна
“Привабливість системи швидкісного колійного транспорту “трам-трейн” полягає в тому, що буде організований наземний безпересадочний маршрут, без транспортних дорожніх пробок, який з’єднає житловий масив Троєщина з правобережною частиною Києва, пройде по межі адміністративно-ділового ядра міста, де найбільша щільність робочих місць, залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, поза метрополітеном”, – пояснюється в оголошенні “Київпастрансу” в газеті “Хрещатик” від 27 лютого.
Згідно з ним, в ТЕО розглядається три варіанти маршрутів з’єднання міського електропоїзда з використанням чинної інфраструктури Борщагівської і Троєщинської лінії швидкісного трамвая з Київським залізничним кільцем.
Перший маршрут
від ул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троєщина-2, по Південного півкільця міської електрички через житловий масив Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі з.п. Північна (ст. Київ-Пас.), далі за лінією легкоколійного транспорту до ст. Кільцева дорога, з організацією заїзду в депо ім. Шевченка через трамвайну лінію по просп. Академіка Корольова.
Другий маршрут
від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троещіна-2, по Південному півкільцю міської електрички через житловий масив Березняки, через Караваєві дачі із заїздом у депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.
Третій маршрут
від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троещіна-2, по Південному півкільцю міської електрички через ст. Київ-Петрівка із заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.
Як вказується в оголошенні, “трам-трейн” не потребує нових трамвайних і залізничних колій, потрібно тільки об’єднати наявну інфраструктуру в одну комбіновану транспортну систему: колії Троєщинського швидкісного трамвая, залізничних колій, по яких зараз курсує міська електричка та шляхи Борщагівського швидкісного трамвая.
Громадські слухання щодо ТЕО відбудуться через 30 днів від дати публікації оголошення КП “Київпастранс” у газеті “Хрещатик”.
Як повідомлялося, на початку січня 2018 року генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив, що Київ готує проект “трам-трейн” на $160-200 млн, щоб запропонувати його фінансування Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з Групи Світового банку.
“До кінця весни вже буде повноцінне ТЕО “трам-трейн”, з яким вже можна звертатися до “Укрзалізниці” для отримання згоди на використання її залізничних колій у Києві, а потім – до кредитного комітету IFC за $160-200 млн (велика частина коштів піде на закупівлю рухомого складу)”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.
О.Містюк зазначив, що наприкінці 2017 року був підписаний відповідний меморандум з IFC.
Петровка для галочки и ее никто не планирует, это даже чиновники в фейсбуке признают.Чому? До лівобережної- і на метро. Звісно це має бути додатковою опцією до 4ї лінії метро. У перспетиві, це непогане рішення.
Петровка - це третій варіант. Але це нае має сенсу бо буде дублювати майбутнє метро.
Говорят, что сможет развивать скорость до 100 - 120 км/ч.А який буде рухомий склад? Ну місткість 1-го поїзду, ну і таке інше?
Є якісь дані про плановану швидкість руху та інтервали?
ну поживем-увидим. Тогда и люди тупорылее были чем сейчас- верили каждому слову.Мне это напоминает раннего Черновецкого в 2006/2007 годах, когда они с Денисом, Ирэной, Лесиком всем втирали красивые проекты, а потом начали банально деребанить землю и расставлять киоски.
Проект трамвая на ДС и Tram-Train из той же оперы.
А что такого у людей произошло, что им пришлось стать менее тупорылее?Тогда и люди тупорылее были чем сейчас- верили каждому слову.