SkyscraperCity banner

:)

1 - 20 of 32 Posts

·
Let's go crazy !
2,985 Posts
Znów mam problem z rozkminianiem zdjęcia i tytułu bo jakiegoś filmu nie widziałem ;) CHyba żeby nadążyć muszę jakies filmowe korepetycje zaliczyc ;)

Wiec abstrahując od tytułu, zdjęcie bardzo ciekawe :)

·
Registered
4,432 Posts
[

Co do tytułu, to kto oglądał ten zrozumie :D
Nie oglądałem, nie rozumiem :)

W sumie chciałem dać 7, ale jak przypatrzyłem się tym złowrogim gałęziom pełznącym po niebie, to ocenię na 8 :)

·
Registered
481 Posts
Za tonację, jakość i kompozycję z przyjemnością max.
henry - sporo dziesiątek w tej edycji od Ciebie...
Tak udane zdjęcia w konkursie ostatnio, czy może u Ciebie... jakaś podwyżka, awans, udany seks, nowy samochód...??? :)

Cheers :cheers:

·
Registered
20,847 Posts
^^ Nie liczyłem. :) Dużo?

Ja się cieszę, bo wysyp zdjęć z tej edycji. Prawdziwe "obrodzenie" i bardzo mnie to raduje.

Myślę, że zdjęcia są ogólnie dobre, jak i wielu naszych fotografów szlifuje już warsztat na światowy poziomie, więc nawet "potknięcia" im wychodzą. ;)

Poza tym, staram się prawdziwie bawić na forum, tutaj. Analizować, przerabiać na kolanie, czytać między wierszami, nawet patrzeć kto się z kim i o co kłóci. :D

Tyle. Podwyżki nie potrzebuję. ;) Awans mnie nie dotyczy. Przy tym nadmiarze seksu, dobry humor mam wtedy, kiedy mogę wreszcie odpocząć, a samochód... może to dobra myśl.... :)

Ty z kolei, z takim nickiem, na złe samopoczucie chyba również nie narzekasz. :D

:cheers:

1 - 20 of 32 Posts