Skyscraper City Forum banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Registered
568 Posts
Robisz ladne portrety. Osobiscie fotografowanie ludzi mnie wogole nie interesuje, chyba ze to moja zona (hehehe) ale podoba mi sie twoj oryginalny styl. reszta zdjec super. Wlasnie skonczylem ogladac, jestem pod wrazeniem. Fajnie laczysz teksty ze zdjeciami i robisz ciekawe, nie tylko ladne, zdjecia.

·
Silesia Inferior
918 Posts
no no ciekawe zdjecia :)
tez jakos za bardzo sie do tej pory nie bralem za fotografowanie ludzi, ale od jakiegos czasu mysle nad ciekawymi ujeciami (wlasnie z ludzmi), jak juz do czegos dojde to poszukam odpowiedniej osoby (glownie ciekawia mnie jak juz chodzi o ludzi to portrety).
Glownie robisz czarno-biale. Robisz je cyfrowka czy analogowym?
Probowal ktos z naszych forumowych artystow techniki gumowej? Ostatnio czytam torche o tym i zamierzam sie zabrac za to.

·
Registered
5 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Zdjęcia robię cyfrówką no i oczywiście pielęgnuję je w odpowiednich programach. Czarno białe zdjęcia uważam za lepsze bo nie skupia się człowiek na kolorach tylko wizji :)

Techniki gumowej to nawet nie kojarzę ale coś czytałem ostatnio o fotografii otworkowej ;) ciężka sprawa hehe ;)

·
Silesia Inferior
918 Posts
o otworkowej bylo w jakiejs gazetce o fotografii, jakie foto digital czy jak to sie nazywa. Kilka fotek tym roblem ale dopiero dzis niose ten film do wywolania to zobacze co wyszlo.
Nastepny film laduje juz czarbo-bialy i bede wywolywal u siebie w piwnicy.
A do gumowej musze kupic jeszcze odcznniki, czyli wybrac sie do wrocka musze zakupic troche chemii i do roboty :)

·
Registered
568 Posts
dwaem said:
Zdjęcia robię cyfrówką no i oczywiście pielęgnuję je w odpowiednich programach. Czarno białe zdjęcia uważam za lepsze bo nie skupia się człowiek na kolorach tylko wizji :)

Techniki gumowej to nawet nie kojarzę ale coś czytałem ostatnio o fotografii otworkowej ;) ciężka sprawa hehe ;)

Ja wole kolory. Zalezy od tematyki. Moje zdjecia raczej nie nadaja sie do czarnobialej fotografii.

·
Silesia Inferior
918 Posts
ja powoli kompletuje osprzet ;) zamierzam robic zdjecia stylizowane na poczatek XX w. ale nie obrobka w programach graficznych, ale robieniem zdjec w zblizonych metodach, na czarobialych filmach i wyolywanie pozytywow zblizonymi metodami do tych juz minionych (bo juz nie wszystko da sie zdobyc).
Efekty mojej pracy bede napewno publikowal na forum ;)

1 - 7 of 7 Posts