Skyscraper City Forum banner

Miasta część podziemna

1 - 9 of 9 Posts

·
I'm a rubber ball
830 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Registered
34 Posts
Heh, jak dla mnie kolory za malo nasycone, zeby odgrywaly jakas role w tym zdjeciu (po wiekszym nasyceniu fajnie by graffiti "na wierzch" wyszlo :) ). Cz-b podkreslaloby obskurnosc miejsca i tez byloby fajne. Ponadto ja wole pojedyncze rozmazane postacie w ruchu widziec na pierwszym planie. Sproboj moze kiedys zrobic zdjecie kolesia w pierwszym planie, ale odbiegajacego od aparatu w strone tamtych schodow.
Tak poza tym zdjecie bardzo fajne! :)

·
I'm a rubber ball
830 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Takie zdjęcie też mam, lecz wole to wrzucić (przynajmniej na ten konkurs;)) kolory są odpowiednie.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
??????....stawiasz mnie Admirale w ciężkiej sytuacji...ehhhh...8/10

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Heh, jak dla mnie kolory za malo nasycone, zeby odgrywaly jakas role w tym zdjeciu (po wiekszym nasyceniu fajnie by graffiti "na wierzch" wyszlo :) ). Cz-b podkreslaloby obskurnosc miejsca i tez byloby fajne. Ponadto ja wole pojedyncze rozmazane postacie w ruchu widziec na pierwszym planie. Sproboj moze kiedys zrobic zdjecie kolesia w pierwszym planie, ale odbiegajacego od aparatu w strone tamtych schodow.
Tak poza tym zdjecie bardzo fajne! :)
Kolorystyka i światło, akurat jest moim zdaniem najmocnieją rzeczą w tym zdjęciu, przynajmniej dla mnie :).

Oka, wracam do Cada :sleepy:.

1 - 9 of 9 Posts