Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 23 Posts

·
Let's learn to survive!
5,419 Posts
Hemen karşısına Newcastle pub açılıyor. Bu binanın giriş katına da öyle mekânlar acacaklarmis. Yaşam sokağı bu taraflara taşıyor.

·
Let's learn to survive!
5,419 Posts
Emin misin bir kat olduğuna? Çünkü ben temeline bakıp epey yüksek bir proje geleceğini düşünmüştüm. Şimdi üzüldüm. Açılsın da anlarız.

·
Registered
1,514 Posts
Emin misin bir kat olduğuna? Çünkü ben temeline bakıp epey yüksek bir proje geleceğini düşünmüştüm. Şimdi üzüldüm. Açılsın da anlarız.
Emindim ama şimdi şüpheye düştüm. Açılınca görürüz aynen.

Orada park yeri problemi oluyor, özellikle konser falan olduğunda. Yani aslında paralı otoparka göre bir yer tam.

·
Let's learn to survive!
5,419 Posts
Türk Metal Sendikası binaya taşınmış görünüyor. Paylaştığım son fotoya zoom yap.

Binanın adı "Söğütözü İş Merkezi". Türk Metal Sen bu binaya geri gelmiyor. Yani burası, kiralık ofis amacıyla yapılmış. Binada şu anda, Ciner Grubu'nun bazı enerji şirketlerinin genel müdürlükleri bulunuyor.
Binanın adı "Söğütözü İş Merkezi". Türk Metal Sen bu binaya geri gelmiyor. Yani burası, kiralık ofis amacıyla yapılmış. Binada şu anda, Ciner Grubu'nun bazı enerji şirketlerinin genel müdürlükleri bulunuyor.

1 - 20 of 23 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.