SkyscraperCity banner

:)

• 7

Votes: 0 0.0%
  • 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

1 - 18 of 18 Posts

·
Registered
4,440 Posts
Niezwykle wymowne! Świetne zdjęcie - dycha jak nic :)

·
am70
1,961 Posts
Napisze tak. Zdjecie bardzo udane, ale.... no wlsanie:
Przeszkadza mi ten crop. 1/1. Gdyby rozchodzilo sie o zachowanie symetrii, mialby on zrozumiale, jaknajbardziej uzasadnienione zastosowanie. O ile pamietam, z przeczytanych madrych ksiazek o podstawach kompozycji, w fotografii makro tez jest on dopuszczalny.
Od kad bawie sie z wami zostal uzyty tylko pare razy, (glownie przez michala) i tylko wtedy gdy rozchodzilo sie pokozanie symetrii.

9/10

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Si i nie ma co świrować, że to "moja porażka jako fotografa" etc, myśleć, ciąć i się nie przejmować. Też kiedyś miałem z tym problem, ale zajęcie się fotografią sportową skutecznie mnie wyleczyło z resztek sumienia ;).

A jeszcze jedno pytanie, mówiąc o cropie 1:1 pewnie popełniasz lekki błąd i masz na myśli obcięcie w kwadrat, a nie prezentowanie wycinka zdjęcia w powiekszeniu 1:1, więc....
Jak byś ocenił zdjęcie zrobione średnim formatem z klatką 6x6cm? ;)

·
Registered
20,847 Posts
Za pomysł i wykonanie zagłosuję 9, choć zdjęcie kompletnie nie w moim guście. Z drugiej strony, idealne na plakat jakiejś wyborczej machiny, biednych dzieci, przemocy etc.:crazy: ;)

·
Registered
67,996 Posts
Mam słabość do misiów :| - 9/10.

·
am70
1,961 Posts
....A jeszcze jedno pytanie, mówiąc o cropie 1:1 pewnie popełniasz lekki błąd i masz na myśli obcięcie w kwadrat, a nie prezentowanie wycinka zdjęcia w powiekszeniu 1:1, więc....
Jak byś ocenił zdjęcie zrobione średnim formatem z klatką 6x6cm? ;)
^^ Nie no,.... oczywista oczywistoscia jest ze rozchodzilo mi sie o cepeljade i wycinanki kwadratow :)
Natomiast co do sredniego formatu, to zalezy ile by sie tego mocno zamglonego na nim znalazlo i co by z tego zdjecia wychodzilo. ;)

·
Ordnung muss sein
162 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Wziąłeś misialka do domu? Czy to Twój bo chciałeś zrobić te zdjęcie? To ważne bo nie wiem o dać ;)
Misiu leżał już w koszu i też tam został. Sąsiad Pakistańczyk mógłby się wkurzyć, gdyby jego misiu zniknął.

1 - 18 of 18 Posts