SkyscraperCity banner

1 - 20 of 395 Posts

·
user
24,013 Posts
Discussion Starter · #1 ·
W ostatni weekend (27.05.2017) wyskoczyłem na chwilę do Lwowa. Strasznie dawno nie byłem na Ukrainie i najzwyczajniej chciało mi się.
A że z natury nie lubię sam podróżować, to wyjazd ów odbył się bardzo formalnie - z biurem podróży (nazwy nie wymienię).

Parametry techniczne wyjazdu:
- wyjazd z Lublina o godzinie 4:00 (musiałem wstać przez trzecią, ale źle nie było bo durny łeb sobie zakodował godzinę i zamiast zdać się na budzik, to całą noc czuwałem budząc się co trochę, a od drugiej to właściwie już leżałem i tylko czekałem aż zrobi się jaśniej by wstać)
- koszt wyjazdu to 130zł plus 30zł za wyjazd z Lublina (bez dopłat jeśli ktoś wsiadał w Zamościu, Tomaszowie itd)
- w ramach tej kwoty był przejazd autokarem (w tym przypadku Bova), przewodnik po trasie, drugi przewodnik we Lwowie, ubezpieczenie, bilety do zwiedzanych miejsc
- wycieczka typu jednodniówka: wyjazd wcześnie rano, powrót późno w nocy (ostatecznie wyszła impreza o długości 24 godzin)

I teraz tak: czy jesteście zainteresowani takim dziwnym wątkiem?
Jeśli tak to ok, zaraz zaczynam.
Jeśli nie to ...też zaczynam ;) Założenie jest takie, że będę wrzucał tylko jedno zdjęcie na post, starając się jednocześnie skrobnąć ze dwa słowa w jego temacie. Dlaczego tylko jedno? Ano dlatego, że przypuszczalnie nikt nie będzie tu komentował więc aby nie robić stron długich z milionem zdjęć to właśnie taka koncepcja (niech się strony szybko przewijają).

·
user
24,013 Posts
Discussion Starter · #3 ·
OK. Z racji tego, że każdy taki wyjazd traktuję jako całość, więc i wątek będzie formą reportażu, zapisu całej podróży - nie tylko sam Lwów, wszak dojechać do niego też trzeba ;)

Tak więc ruszamy...

01. "Nocą budzą się demony..." - tak mówią. Ale czasem budzą się też ludzie mający chęć na tzw. przygodę i chwilową zmianę klimatu.

·
user
24,013 Posts
Discussion Starter · #5 ·
03. Wyjazd miał być dokładnie o 4ej, masz szofer jednak się trochę opóźniał co wywoływało coraz większą konsternację wśród oczekujących i postępujące zniecierpliwienie. Ostatecznie wystartowaliśmy z kwadransem opóźnienia.

·
user
24,013 Posts
Discussion Starter · #11 ·
09. Miałem spać ale przecież nie da się. Przygoda! Słońce też się obudziło i szybko zaczyna wędrówkę do góry choć póki co wygląda raczej jak zimowe, gdzieś w okolicach Magadanu

1 - 20 of 395 Posts