SkyscraperCity banner

1 - 20 of 145 Posts

·
Moderator
10,587 Posts
Є так званий Buildings workflow. Сеніор едітори перевіряють коректність вказаних джерел і все таке. Скоро з'явиться. Як правило через день, а може і через годину. Я свій власний будинок одобрити не можу...
До речі на позицію Києва в рейтингу скайлайнів це вже вплинуло - більше ніж 100 позицій вгору)))

·
Mér líkar arkitektúr
8,925 Posts
Discussion Starter #3
+106 місць за одну висотку - непогано! :)
А якщо додати дані про висоту до будинків, які займають 7 і нижче місця у цьому списку, то Київ ще вище підійметься. Ти можеш редагувати дані в записах, які не ти створював? Вказану висоту мають тільки 6 високих будинків - це замало для такого великого міста. Тому Києва немає у топ 50.

·
Moderator
10,587 Posts
+106 місць за одну висотку - непогано! :)
А якщо додати дані про висоту до будинків, які займають 7 і нижче місця у цьому списку, то Київ ще вище підійметься. Ти можеш редагувати дані в записах, які не ти створював? Вказану висоту мають тільки 6 високих будинків - це замало для такого великого міста. Тому Києва немає у топ 50.
Я-то можу, хто ж мені креслення покаже...

·
Mér líkar arkitektúr
8,925 Posts
Discussion Starter #5
Для позначення висоти потрібні креслення?
Там же вказана кількість поверхів. Для поверхів креслення не потрібні?

·
Mér líkar arkitektúr
8,925 Posts
Discussion Starter #7
Ну вони повинні розуміти, що креслення будинків - це дані безпеки і їх дуже важко дістати, і що Emporis - це не Орґанізація Об'єднаних Націй, а всього-навсього вебсайт :)

Отже, шукатимемо креслення!

·
Moderator
10,587 Posts
Я за те, щоб інформація була точна і об'єктивна. Повводити дані, висмоктані з пальця дуже просто, але така інформація ніц не варта, це лише самообман і окозамилювання.

·
Mér líkar arkitektúr
8,925 Posts
Discussion Starter #9
Не казав я про недостовірну інформацію, казав про достовірні дані з нету, це можуть бути не креслення. Дістати креслення якихось ґіґантських радянських коміблоків буде дуже важко.

·
Moderator
10,587 Posts
Та на тяжку біду таке може пройти, але я вже стикався з різними даними про одну і ту ж споруду на різних сайтах. Одні кажуть 65 метрів, інші - 54. Кому вірити?

Тут є ще один варіант - міряти. Правда для цього лазерна рулетка потрібна... Та й ризиковано це...

·
Mér líkar arkitektúr
8,925 Posts
Discussion Starter #11
Коли така велика різниця (65 або 54), це скоріш за все дані з антеною і без. Навіть коли написали з антеною 54, то це написано помилково і малося на увазі без антени 54.

Давай починати з будівель, які вище за 100 метрів :cheers:

·
Zurück in die Zukunft
19,149 Posts
Здається колись на офіційному сайті теж бачив 136 метрів

1 - 20 of 145 Posts