Skyscraper City Forum banner

Co o tym sądzicie?

• 10

Votes: 1 6.3%
  • 9

Votes: 0 0.0%
  • 8

• 7

Votes: 0 0.0%
  • 6

Votes: 3 18.8%
  • 5

• 4

Votes: 3 18.8%
  • 3

Votes: 2 12.5%
  • 2

• 1

Votes: 4 25.0%
1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
1,292 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Ulotne wspomnienie - zdjęcie ma swój klimat, a ramka symbolizuje tą ulotnośc. Wogóle chodzi o to, że ludzie wyjeżdżają z takich miejsc (dawniej pięknych i zadbanych domów) po których zostaje tylko nędzny barak i "ulotne wspomnienie".

·
3D
7,281 Posts
Oj... całkowicie chybiłeś i mocno otarłeś się o kicz. Rozumiem, że chcialeś coś przekazać, ale to wg mnie nie w ten sposób. To nie polega na tym, że dodajesz jakiś element do zdjęcia i wyjaśniasz o co chodzi. Hm.. mógłbyś próbować z tym sił, gdzieś na jakimś portalu typu digart, gdzie ludzie daja rożne rzeczy co podchodzi pod sztuke... Ode mnie 3 na zachęte. W ogóle nie rozumiem tego. Ani urban, ani nie wiem jak wyglądalo pierwotne zdjęcie i jeszcze ta nieszczęsna ramka. Może pokażesz z czego to przerobiłeś, bylo by łatwiej...

·
Registered
1,292 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Moim zdaniem to wcale nie jest chybione i nie jest to kiczem. Jest to artystycznie przedstawiony obraz zapomnianego przez mieszkańców miejsca 'przerobione" na zdjęcie z początku XX w. Czytsa symbolika, a tego rodzaju sztukę trzeba zrozumiec... Jeżeli nie rozumiesz co symbolizują stare drzwi w obłoczku to przykro mi. Nie każdy musi rozumiec tego rodzaju symbolikę. Może ramka niezbyt efektowna, lepiej by to wyglądało w rozmyciu, ale cóż. Jest jak jest ;)

·
3D
7,281 Posts
Ale jaka symbolika... moze dasz legende pod zdjęciem.
Moim zdaniem nie na tym polega symbolika w fotografii.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Moim zdaniem to wcale nie jest chybione i nie jest to kiczem. Jest to artystycznie przedstawiony obraz zapomnianego przez mieszkańców miejsca 'przerobione" na zdjęcie z początku XX w. Czytsa symbolika, a tego rodzaju sztukę trzeba zrozumiec... Jeżeli nie rozumiesz co symbolizują stare drzwi w obłoczku to przykro mi. Nie każdy musi rozumiec tego rodzaju symbolikę. Może ramka niezbyt efektowna, lepiej by to wyglądało w rozmyciu, ale cóż. Jest jak jest ;)
To konkurs fotograficzny przypominam :) i nie wyskakuj ze to "fotografią artystyczną", bo nie tędy droga. Zdjęcie musi tak wyglądać, żeby samo sobą pokazywało wszelkie zależności w szczególe, a ew (krótki!) komentarz, np lokalizacja dawało zrozumienie ogółu i interpretacje całości. Tak ja to przynajmniej rozumiem :). Oczywiście możesz uważać inaczej, ale wtedy idz za radą Jakuba :).
A zdjęcie samo w sobie raczej bez rewelacji jest :(.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Tak jak mówili moi przedmówcy ta ranmka....straszna, no i tez mi się wydaje że ociera się to o kicz, no i mało URBAN, ale nie martw się moja początki na UPC tez były kiepskie...a teraz byłem na 14 miejscu,

PS: Czekamy na nowe fotki...;) 4/10.......na zachęte

1 - 8 of 8 Posts