SkyscraperCity banner

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie!

1 - 18 of 18 Posts

·
Moderator
8,171 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Czas rozpocząć dziewiąty finał UPC w tym roku.
Do finału zakwalifikowały się następujące zdjęcia (kolejność alfabetyczna) :
Głosujemy przez dwa tygodnie czyli do 26 VII 2009 włącznie!

1. Betonowy labirynt
Autor: michal.j

2. Kawałek
Autor: skansen

3. Schody u Józka
Autor: moozg666

4. Shell Haus
Autor: mysteryclient

5. W oparach przemysłu
Autor: kafarek

·
Moderator
8,171 Posts
Discussion Starter · #2 ·
I tradycyjnie wyniki:

24. Wytryski i gejzery... 7.1
23. "Architektura jest odbiciem absolutu" S. Przybyszewski 7.15
22. "Wojna to seria zniszczeń zakończona zwycięstwem" G. Clemenceau 7.27
21. Energomontaż 7.35
20. Matka&Córka Co. 7.36
19. Close to symetry 7.38
18. 3 S 7.5
17. #001 7.54
16. W drodze na msze 7.76
15. Granica państwa w zaburzonej percepcji... 7.96
14. Measure of locomotion 8
13. Fala 8
12. Ostre Piano 8.07
11. Pypeć Paradise 8.17
10. Birds falling asleep 8.19
9. Rondo ONZ 8.21
8. Broadway 8.32
7. Sky Under Construction 8.35
6. Skarpety w sandałach 8.35
5. Shell Haus 8.36
4. Kawałek 8.82
3. Betonowy labirynt 8.83
2. Schody u Józka 8.9
1. W oparach przemysłu 9.17

·
Your brain controller
7,853 Posts
Zdecydowanie ta ostatnia. Widzę tu powiew świeżości.

·
Registered
20,847 Posts
5. W oparach przemysłu

Kafarek wzbudził moje zainteresowanie. Oryginalnie. No i z pewnością się namęczył nad tą fotografią jak nikt inny z finalistów. :lol: ;)

·
wartości
17,857 Posts
No i z pewnością się namęczył nad tą fotografią jak nikt inny z finalistów. :lol: ;)
No, na pewno nie tak jak Ty - pisząc cokolwiek więcej niż 6/10. :lol: Ja mam dwojakie uczucie - smuci mnie to, że jestem ostatnim finalistą i cieszy jednocześnie to, że jestem pierwszym poza finałem. A głosować chyba będę na fotkę Michała - "Betonowy labirynt".

·
Registered
20,847 Posts
Jak zwykle źle mnie zrozumiałeś prześmiewco. Napisałem całkiem poważnie o tym, że się Kafarek napracował, ponieważ wiem co znaczy stworzyć podobny mix jaki nam przedstawił.

Poza tym swoje uwagi o wysiłku intelektualnym pozostaw dla znajomych, rodziny, przy nich bądź taki mądry i odważny. Odreagowywanie i mądrowanie się na forum internetowym świadczy o tobie niezbyt dobrze, choć i tak to o wiele lepiej niż ja myślę o tobie.

·
...
12,159 Posts
Ostatnia bo to coś nowego, pierwsza a zwłaszcza druga (nie oceniając samego zdjęcia i umiejętności) są już do znudzenia powstarzane w tematyce.

·
Registered
8,887 Posts
No, na pewno nie tak jak Ty - pisząc cokolwiek więcej niż 6/10. :lol: Ja mam dwojakie uczucie - smuci mnie to, że jestem ostatnim finalistą i cieszy jednocześnie to, że jestem pierwszym poza finałem. A głosować chyba będę na fotkę Michała - "Betonowy labirynt".
Ty to masz problemy chlopie:nuts:

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
2. Kawałek
Autor: skansen ;)

Świetna fotka i moim zdaniem najlepsza spośród wszystkich tutaj. Miałem trudny wybór między "Labiryntem" Michala a "Kawałkiem" lecz jednak fotka skansena jest lepsza :cheers:
Fotka Moozga jest niewątpliwie również świetna, jednak (wybacz za określenie) nie zasługuje na pierwsze miejsce po prostu. Czegoś brakuje jej na wygraną w finale.
Zdjęcie Mysteryclienta ma coś w sobie, ale jednak w mojej ocenie jest to słabe zdjęcie w porównaniu z innymi niesamowitymi zdjęciami Mysteryclienta ;) Liczyłem, że coś lepszego da :D
I fotka Kafarka, jak dla mnie to te gwiazdy zbyt sztucznie wyglądają. Efekciarsko wygląda, ale jednak to nie to. I tak drogą eliminacji pozostała fotka skansena, którą wybieram ;)

1 - 18 of 18 Posts