SkyscraperCity banner

Wybierz najlepsze zdjęcie!

1 - 17 of 17 Posts

·
Moderator
8,175 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Czas rozpocząć dwudziesty finał UPC w tym roku:
W eliminacjach najwyższą średnią głosów otrzymały następujące zdjęcia: (kolejność alfabetyczna)

1. Cisza
Autor: Awik

2. Mglista atrakcja
Autor: skansen

3. Niewidoma ściana
Autor: Sponsor

4. Pasażerze! 2
Autor: ww_lodz

5. ZEN
Autor: mayrah

·
Moderator
8,175 Posts
Discussion Starter · #2 ·
I wyniki:

14. Puchar w twistera 7.09
13. Ciężki jest żywot mój, Panie 7.17
12. Łańcuch produkcujny - Szkło i piasek 7.56
11. Mury miejskie 7.62
10. Niekochani 7.85
9. Przenikanie 8.28
8. Karnawał 8.4
7. Opadły mgły 8.67
6. Warsaw Towers 8.69
5. Pasażerze! 2 8.75
4. ZEN 8.81
3. Cisza 8.86
2. Niewidoma ściana 9.1
1. Mglista atrakcja 9.3

·
Owce
3,742 Posts
Cisza albo Mglista atrakcja . Pomysle jeszcze.

·
3D
7,274 Posts
Tym razem bez najmniejszych wątpliwości ZEN. Zresztą w tym finale jest to tak naprawdę jedyna praca, która mnie rusza.

·
Registered
66 Posts
Zen, ale nie moge oddac glosu mimo , ze zawsze oddaje glosy po polnocy. Znow koniec za wczesnie - 2 miejsce Awika zdjecie. Wlasciwie to te oba zasluguja na wygrana.

·
Registered
72 Posts
co jest z tym zamykaniem się polla na głosowanie ??? 7 dni to 7 dni a nie, że zaczyna się w południe lub o 8 rano w poniedziałek i trwa niecałe 7 dób. Też głosuję po północy bo wtedy wracam z trasy a i lubię rzutem na taśmę głosować.

Mój głos tez bym dał na ZEN bo kolor mnie tu przyciąga, a drugie miejsce Niewidoma ściana Sponsor'a razem z Cisza Awika

·
not perfect but trying
2,319 Posts
O.. Tam sie czlowiek cieszy tu zaskakuje. Nie wiedzialam nawet, ze mi tak poszlo dobrze po tych krytycznych uwagach na poczatku, bo nie zagladalam tam dla swietego spokoju. Swoja droga, to jak dlugo ten konkurs trwa, bo rzeczywiscie czasem mozna bylo nawet rano w poniedzialek czasem glosowac...? Fajno, dzieki..kto by pomyslal, ze kolorem zajde na 2.

Gratulacje Awik

Skansen bylabym zla gdyby nie bryla.pl ;-)

·
Moderator
8,175 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Głosowanie trwało dokładnie 7 dni, czyli od północy do północy, a kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi. Natomiast wyników nie mogłem wcześniej opublikować, bo cały dzień spędziłem w pracy.

1 - 17 of 17 Posts