SkyscraperCity banner
1 - 20 of 380 Posts

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam wszystkich, którzy chcą obejrzeć moją fotorelację z podróży po USA, w trakcie której pokażę autostrady, trochę prowincji, trochę stolicy. Oto mapki z przebiegu trasy:

Wycieczka z Augusty (GA) nad wodospad Niagara i potem przez NYC (osobny wątek) do Waszyngtonu, itd.

Wycieczka z Augusty (GA) do Charleston nad Oceanem Atlantyckim, potem Hunting Island, Atlanta, Auburn, Montgomery, itp.

Zapraszam do oglądania i rozmów na każdy temat związany z tym ciekawym krajem.

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Lot nad Niemcami.

1.

2.

3.

4.

5.

Wyjazd z lotniska w Atlancie.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Będę wrzucał dużo banalnych zdjęć (w tym sporo z auta), a z czasem dochodząc do kamieni milowych (Niagara, Waszyngton, Atlanta, Auburn, itp.) będę wprowadzał spis treści w pierwszym poście, by łatwo się odnaleźć. :)

·
Registered
1,348 Posts
Byliśmy w tej samej części Stanów (na południu i w Waszyngtonie) w tym samym czasie; ciekawy będzie dla mnie Twój wgląd na te lokacje. Zapowiada się ciekawa relacja, czekam na c.d.:)

·
I am the passenger
4,799 Posts
O, zapowiada się ciekawie. Tobacco Belt i Pittsburgh, czyli nieco przykurzony amerykański sen - chętnie pooglądam!

·
Jestę Solo tej ziemi !
137 Posts
skansen, daj trochę popracować a nie zakładasz kolejne zarąbiste wątki :D

·
Administrator
37,213 Posts

·
...
2,120 Posts
Te amerykańskie drogi w połączeniu z krajobrazami niesamowicie mnie pociągają. Sam będąc w zachodniej części USA napstrykałem setki takich zdjęć. Dlatego czekam na dalszą część.

·
Registered
104 Posts
Poproszę o słowo wstępu, czyli co to za wyjazd był? Służbowo czy prywatnie? Jakaś podróż planowana od lat, czy tak po prostu...?
^^ Przepraszam ale co Cie to obchodzi czy to był wyjazd służbowy czy prywatny? Co to ma wogóle do rzeczy...:bash: Ktoś wrzucił zdjęcia to je oglądaj, a nie rób wiochy...:eek:hno:

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #15 ·
E tam, luzik. ;) Sam jestem ciekawski, to rozumiem Zegarkowego. Powiem tyle - chciałbym móc zaliczać takie wycieczki służbowo, czas poszukać lepszej pracy... A wizyta w USA byłą typowo rodzinna, urlopowa, celem głównym było zwiedzenie Niagary, NYC, Waszyngtonu, Atlanty i kilku innych, okolicznych atrakcji. Muszę uploadować więcej zdjęć.

·
user
24,188 Posts
Ze Skansenem trochę się już znamy z pewnego miejsca więc stratotroter odpuść sobie.

Długo trwała podróż? Jakie środki transportu? Często zmieniałeś czy byłeś wierny? ;) Strasznie mnie ciekawią tamtejsze pożeracze paliwa. No i ciężarówki, wielkie ciągniki z ryjkami - jak masz to ja poproszę duuuuużo takich zdjęć (o ile nie zaburzają one ustalonej przez Ciebie struktury wątku). Tak czy owak czekam i na opisy i na zdjęcia :cheers:

·
wartości
17,857 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Będzie sporo ciekawszych zdjęć niż te Apallachy na powyższych i poniższych. Ale jakoś trzeba zacząć... Jechaliśmy trzylitrowym Chevroletem Impala z 2012 roku - porządna fura.
Pierwszy postój w Mt. Airy, potem 9 godzin nad Niagarę z wieczornym oglądaniem, tam noc i kolejny raz Niagara z rana. Potem do NYC - hotel w North Bergen i NYC w 2 następne dni. Zaraz po NYC - Waszyngton, potem znowu hotel i jaskinie w Luray, potem delikatesy koło Charlotte i do domu... Druga wycieczka równie intensywna, dzielona na 2 części - w stronę oceanu i w stronę Atlanty, ale o tym później.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

1 - 20 of 380 Posts