SkyscraperCity banner
1 - 20 of 380 Posts

·
wartości
Joined
·
17,857 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam wszystkich, którzy chcą obejrzeć moją fotorelację z podróży po USA, w trakcie której pokażę autostrady, trochę prowincji, trochę stolicy. Oto mapki z przebiegu trasy:


Wycieczka z Augusty (GA) nad wodospad Niagara i potem przez NYC (osobny wątek) do Waszyngtonu, itd.


Wycieczka z Augusty (GA) do Charleston nad Oceanem Atlantyckim, potem Hunting Island, Atlanta, Auburn, Montgomery, itp.

Zapraszam do oglądania i rozmów na każdy temat związany z tym ciekawym krajem.
 

·
wartości
Joined
·
17,857 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Lot nad Niemcami.

1.


2.


3.


4.


5.


Wyjazd z lotniska w Atlancie.

6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


Będę wrzucał dużo banalnych zdjęć (w tym sporo z auta), a z czasem dochodząc do kamieni milowych (Niagara, Waszyngton, Atlanta, Auburn, itp.) będę wprowadzał spis treści w pierwszym poście, by łatwo się odnaleźć. :)
 

·
Registered
Joined
·
1,348 Posts
Byliśmy w tej samej części Stanów (na południu i w Waszyngtonie) w tym samym czasie; ciekawy będzie dla mnie Twój wgląd na te lokacje. Zapowiada się ciekawa relacja, czekam na c.d.:)
 

·
I am the passenger
Joined
·
4,799 Posts
O, zapowiada się ciekawie. Tobacco Belt i Pittsburgh, czyli nieco przykurzony amerykański sen - chętnie pooglądam!
 

·
Jestę Solo tej ziemi !
Joined
·
137 Posts
skansen, daj trochę popracować a nie zakładasz kolejne zarąbiste wątki :D
 

·
Administrator
Joined
·
37,213 Posts

·
...
Joined
·
2,120 Posts
Te amerykańskie drogi w połączeniu z krajobrazami niesamowicie mnie pociągają. Sam będąc w zachodniej części USA napstrykałem setki takich zdjęć. Dlatego czekam na dalszą część.
 

·
Registered
Joined
·
104 Posts
Poproszę o słowo wstępu, czyli co to za wyjazd był? Służbowo czy prywatnie? Jakaś podróż planowana od lat, czy tak po prostu...?
^^ Przepraszam ale co Cie to obchodzi czy to był wyjazd służbowy czy prywatny? Co to ma wogóle do rzeczy...:bash: Ktoś wrzucił zdjęcia to je oglądaj, a nie rób wiochy...:eek:hno:
 

·
wartości
Joined
·
17,857 Posts
Discussion Starter · #15 ·
E tam, luzik. ;) Sam jestem ciekawski, to rozumiem Zegarkowego. Powiem tyle - chciałbym móc zaliczać takie wycieczki służbowo, czas poszukać lepszej pracy... A wizyta w USA byłą typowo rodzinna, urlopowa, celem głównym było zwiedzenie Niagary, NYC, Waszyngtonu, Atlanty i kilku innych, okolicznych atrakcji. Muszę uploadować więcej zdjęć.
 

·
user
Joined
·
24,188 Posts
Ze Skansenem trochę się już znamy z pewnego miejsca więc stratotroter odpuść sobie.

Długo trwała podróż? Jakie środki transportu? Często zmieniałeś czy byłeś wierny? ;) Strasznie mnie ciekawią tamtejsze pożeracze paliwa. No i ciężarówki, wielkie ciągniki z ryjkami - jak masz to ja poproszę duuuuużo takich zdjęć (o ile nie zaburzają one ustalonej przez Ciebie struktury wątku). Tak czy owak czekam i na opisy i na zdjęcia :cheers:
 

·
wartości
Joined
·
17,857 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Będzie sporo ciekawszych zdjęć niż te Apallachy na powyższych i poniższych. Ale jakoś trzeba zacząć... Jechaliśmy trzylitrowym Chevroletem Impala z 2012 roku - porządna fura.
Pierwszy postój w Mt. Airy, potem 9 godzin nad Niagarę z wieczornym oglądaniem, tam noc i kolejny raz Niagara z rana. Potem do NYC - hotel w North Bergen i NYC w 2 następne dni. Zaraz po NYC - Waszyngton, potem znowu hotel i jaskinie w Luray, potem delikatesy koło Charlotte i do domu... Druga wycieczka równie intensywna, dzielona na 2 części - w stronę oceanu i w stronę Atlanty, ale o tym później.

42.


43.


44.


45.


46.


47.


48.


49.


50.


51.
 
1 - 20 of 380 Posts
Top