SkyscraperCity banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Moderator
8,171 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Zostały już tylko dwa tygodnie do końca astronomicznej wiosny, więc tak jak zostało zaproponowane, w tym tygodniu zamiast zwykłego UPC, mamy konkurs wiosenny .
Zasady są takie same jak w zwykłym UPC, czyli limit dwóch zdjęć na osobę.
Tematyka konkursu to generalnie wszystko związane z wiosną: liczę na waszą pomysłowość :) Ale też na zdrowy rozsądek tzn. im więcej wiosennych akcentów tym lepiej ;)
Konkurs będzie trwać przez dwa tygodnie, czyli do 22 czerwca i może być dodatkowo przedłużony w razie zbyt małej liczby zdjęć (mniej niż 15).
Czekam na zdjęcia :)

·
Homo Skyscraperus
22,126 Posts
Czy samo słońce i piękne niebo świadczą o wiośnie? Czy musi być aspekt: drzew i kwiatów??

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Chyba niektórzy źle odczytali nazwę konkursu? :bash:
To nie jest "Natura", ani "No urban", ani ... :eek:hno:

·
Registered
2,197 Posts
Polex tylko spójrz za okno.Drzewa,trawa zielone.Ludzie poubierani jak latem.To już prawie lato więc trudno oczekiwać typowo wiosennych zdjęć.
pzdr

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Polex tylko spójrz za okno.Drzewa,trawa zielone.Ludzie poubierani jak latem.To już prawie lato więc trudno oczekiwać typowo wiosennych zdjęć.
pzdr
Wiem, wiem, ale... o tym, że konkurs będzie miał coś wspólnego z wiosną było wiadomo od 1,5 m-ca - vide jacca , tomakow i SoboleuS

Nie sądzisz chyba, że moje kwitnące kasztany zrobiłem parę dni temu w czerwcu? :lol: Także ekotynk to efekt majowego spaceru.

Na szczęście to tylko zabawa, więc świat się od tego nie zawali. Dobrze byłoby jednak, gdyby uczestnicy i oceniający (szkoda, że wielokrotnie nie są jednocześnie uczestnikami) stosowali się do zasad tej zabawy. Wówczas nawet tak efektowne zdjęcie jak Gniew by red45 do kategorii urban nie bardzo by pasowało, a np w kategorii "natura" mogłoby nie mieć równych sobie. :)

·
mmm skyscraper i love you
1,877 Posts
Wiem, wiem, ale... o tym, że konkurs będzie miał coś wspólnego z wiosną było wiadomo od 1,5 m-ca - vide jacca , tomakow i SoboleuS

Nie sądzisz chyba, że moje kwitnące kasztany zrobiłem parę dni temu w czerwcu? :lol: Także ekotynk to efekt majowego spaceru.

Na szczęście to tylko zabawa, więc świat się od tego nie zawali. Dobrze byłoby jednak, gdyby uczestnicy i oceniający (szkoda, że wielokrotnie nie są jednocześnie uczestnikami) stosowali się do zasad tej zabawy. Wówczas nawet tak efektowne zdjęcie jak Gniew by red45 do kategorii urban nie bardzo by pasowało, a np w kategorii "natura" mogłoby nie mieć równych sobie. :)
Polex niewątpliwie ma racje. O tematyce konkursu rozmawialismy juz jakis czas temu wiec mozna było sie przygotować :tongue2: Jednak gdy ktoś robi zdjecie tylko na konkurs zeby zaistniec, bez zastanowienia, byle by było bo jeszcze w koncu jest późna wiosna...to sory ale...:bash:
Chyba ze to miały byc luźne skojarzenia z wiosną to wtedy nie ma tematu;) ale nie sądzę:eek:hno:
Pozdro:)

1 - 7 of 7 Posts