SkyscraperCity Forum banner
1 - 18 of 18 Posts

·
Moderator
Joined
·
8,370 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zgodnie z naszymi zasadami, w tym tygodniu mamy specjalny konkurs, którego temat wybrał zwycięzca poprzedniego takiego konkursu, a tematem tym jest modernizm. W odróżnieniu od zwykłych konkursów UPC, tematyka miejska nie jest w nim obowiązkowa. Pozostałe zasady są takie same jak w zwykłym UPC. Czas trwania konkursu będzie uzależniony od liczby osób biorących w nim udział: jeśli przez tydzień nie pojawi się co najmniej 15 spełniających regulamin zdjęć (z ponad 10 głosami), wtedy zostanie przedłużony on o kolejny tydzień.
Liczę na liczne i ciekawe zdjęcia :)
 

·
Registered
Joined
·
29,027 Posts
^^Już po wszystkim. To był ciężki konkurs. I długi. W międzyczasie zdążył się obudzić Michael Schmuacher.
Iker Casillas o UPC i Mundialu 2014:
Odpadlismy przez ten konkurs w Polsce...UPC...wciągnelismy sie w to w czasie Euro 2012...Xavi nawet wysłał jakieś zdjęcia, ale dostał siódemkę od Demmata i dalismy sobie spokój...za wysokie progi.
Ale śledzilismy to na bieżąco...zawsze szło sprawnie...aż się coś zacięło...to był chyba konkurs tematyczny...Modernizm...brakowało prac...brakowało głosów...nie mogliśmy sie skupić na grze.
O niczym innym nie rozmawialiśmy w szatni...jakoś zapomnieliśmy o tym całym Mundialu. To nieważne... czekamy na wyniki
...
 
1 - 18 of 18 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top