SkyscraperCity Forum banner
101 - 120 of 1271 Posts

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #101 ·
Bravo!:eek:kay: Čitao sam u glasu nesto o tome. Imas kakvih slika unutrasnjosti?
Novo selo mi je tri dana jahanja, a ne znam ni di im je škola :lol:
Uostalom, u dvorane mogu uć samo dok klinci imaju tjelesni, a danas je poprilično klimava ideja uslikat nepoznato dijete fotoaparatom.

·
Registered
52 Posts
Novo selo mi je tri dana jahanja, a ne znam ni di im je škola :lol:
Uostalom, u dvorane mogu uć samo dok klinci imaju tjelesni, a danas je poprilično klimava ideja uslikat nepoznato dijete fotoaparatom.
U pravu si, škola je podosta skrivena, tj jedva se vidi s ulice, moraš znat di je.
Prije onog glavnog semafora, sad koliko neznam, s lijeve strane.
Pade mi na pamet ideja da ja poslikam, al isto mi prolazi kroz glavu ovo s djecom..:weirdo::hm: možda se "naljutim" pa odem izvana bar uslikat, toliko bi se smjelo..:D

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #105 ·
Na prvi pogled izgleda kao trgovina. Ali neka je, dobra je. Jesi bio kad možda u novoj dvorani ekonomske, izgleda ogromna, baš me zanima koliko dvorana ima unutra i jel ima tribina?

·
Registered
52 Posts
Na prvi pogled izgleda kao trgovina. Ali neka je, dobra je. Jesi bio kad možda u novoj dvorani ekonomske, izgleda ogromna, baš me zanima koliko dvorana ima unutra i jel ima tribina?
Je, ko skladište, ali malo ju ovi drveni dijelovi izvlače..ajd simpatično donekle.
Ali ipak to je školska dvorana u kvartu u kojem još ni ceste sve nisu asfaltirane i izgleda ko bombaj, tako da uopće nije loše.

Što se ekonomske tiče, nikako nisam bio u dvorani, samo u školi i to kratko, a žalosno jer mi je 500m od kuće.. :bash:

·
Registered
20 Posts
Mene malo živcira smještaj te sportske klinike jer je praktički nakeljena na sam ćošak I i J tribine. Tako da se stadio nema šanse širiti tj, zaokružiti se i spojiti tribine. :bash::eek:hno:

A onaj iskolčeni prostor za zen-ba mi izgleda malo malo. Al valjda će kad se izgradi ličiti na nešto.. :) Samo da ne bude kao s košarkaškom dvoranom, kao što si napisao, da se raspala nakon par godina. (nedavno su je malo pofarbali izvana pa liči na nešto..)
Dvorana Lenije ne propada baš, ove godine su je i iznutra obnovili, okrečili, stavili novi parket...

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #109 ·
Vidjeh sad sliku u članku u Večernjem, naslonjenom Prodaja stanova pala 10,7 posto ((u cijeloj zemlji)

Usporedite sa ovom (druga str. ove dretve, moja slika)

Kom je palo na pamet stavit sliku baš te zgrade :nuts:
Osim ako je identična izgrađena negdje dalje i bizarnom slučajnošću bandera se nalazi na istom mjestu. :lol:

·
Registered
52 Posts
Svašta..

Evo vam jedna snježna razglednica iz Vinkovaca.. to je jedina koja liči na nešto pošto stativa nemam a i bio sam malo ljen slikavat po gradu..

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #111 ·
Nije zaleđen Bosut?

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #114 ·
Prošao sam danas autom, čini mi se da stoji. I korzo stoji. Neke kuće i zgrade koje sam prije slikao su gotove ili skoro gotove, ali možda su bile i prije minusa.

Poduzetnička zona Jošine napokon kreće.

PREDMET NATJEČAJA: Prodaja građevinskog zemljišta u Poduzetničko-industrijskoj zoni «Jošine» Grad Vinkovci, u k.o.Vinkovci II: - katastarska čestice koje su predmet nadmetanja: k.č.br. 5145/24 - površine 1.218m², k.č.br. 5145/25 - površine 1.218m², k.č.br. 5145/26 - površine 1.218m², k.č.br. 5145/41 - površine 1.218m², k.č.br. 5145/42 - površine 1.218m², k.č.br. 5145/43 - površine 1.218m² i k.č.br. 5145/44 - površine 1.218m².

Pitao sam se šta je s tim, tulilo se o tome dugo, a onda tišina.

·
Registered
52 Posts
Šta se događa - Vinkovci nam zaspali...il smo svi lijeni ko i rijeka nam moćna Bosut :lol: ..

Ja nisam tako često u gradu, pa ne mogu baš ni pisati..a čudi me da nema skoro nitko iz VK.. Gratianus, dovuci još ljudova na forum..

BTW - jel se krenulo štagod sa korzom, ili krug stoji još uvijek netaknut ?
Update bazena ?

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #117 ·
Nigdje se ništa ne radi, sva gradilišta stoje. Valjda ne čekaju proljeće :s

·
.
1,252 Posts
Šta se događa - Vinkovci nam zaspali...il smo svi lijeni ko i rijeka nam moćna Bosut :lol: ..

Ja nisam tako često u gradu, pa ne mogu baš ni pisati..a čudi me da nema skoro nitko iz VK.. Gratianus, dovuci još ljudova na forum..
Ajde ima vas skoro 40.000 još vam barem jedan fali na forumu! :cheers:
Nekuzim zast stoje gradilišta. Zatoplilo je, trebali su poceti!

·
Registered
52 Posts
Bilo je i vrijeme.. :cheers:

http://vinkovci.com.hr/vijesti/hrvatska/vinkovci-uskoro-uredenje-parkinga-ispred-ob-vinkovci/

Mnogi Vinkovčani kažu - bolnica je uređena, no oko nje je blato. Neasfaltirano i neprimjereno, te prostorno premalo parkiralište, ljuti sve one koji iz bilo kojega razloga moraju Opću bolnicu Vinkovci. No, ako je suditi prema najavama iz Odjela za komunalno gospodarstvo i uređenje Grada, uskoro će se prići uređenju i proširenju parkirališta u Zvonarskoj, odnosno Teslinoj ulici. Do tada, a nadamo se kako će to biti uskoro, građanima preostaje samo-strpljenje! (Vinkovačka TV)

·
Banned
206 Posts
Discussion Starter · #120 ·
Nastavljeni su radovi na bazenima.:cheers:

101 - 120 of 1271 Posts