SkyscraperCity banner
1 - 20 of 40 Posts

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Vodnjan/Dignano, Istarska county, Croatia

:)

:cheers:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Hvala Krzamak.:D Jesi li ti uopce znal ili cul prije za ovaj gradic Vodnjan? ;)

Nego bas sam mislio otvoriti zagrebacki thread s vrlo friskim fotkama visoke kvalitete, a vidim ti si me preduhitrio. tak da bum se moral strpiti kojih mjesec dana do trenutka vlastitog izrazaja ;)

·
I come in peace \V/
11,252 Posts
very nice :)

·
Banned
10,534 Posts
bubach_hlubach said:
Hvala Krzamak.:D Jesi li ti uopce znal ili cul prije za ovaj gradic Vodnjan? ;)

Nego bas sam mislio otvoriti zagrebacki thread s vrlo friskim fotkama visoke kvalitete, a vidim ti si me preduhitrio. tak da bum se moral strpiti kojih mjesec dana do trenutka vlastitog izrazaja ;)

Bubach, čul sam za Vodnjan, kak ne bih čuo!

A što ne bi postali slike zajedno na Zagrebački thread!? :cheers:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Samo provjeravam, jer gradic ima svega par tisuca stanovnika, dok skup s opcinom jedva dostize 5 tisuca :)

Svezi zagrebackog threada; mislim da su "moje" fotke, bez uvrijede, malo pre profi, i kao takve zasluzuju poseban thread. Ne prodajem maglu, uostalom sam se bus uvjeril kad za to dodje vrijeme. Fotograf Pervan je ipak mestar nad mestrima ;) :)

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #7 ·
mic of Orion said:
very nice :)
Mic, you ever heard of this little town before? Krzamak did ;)

·
Banned
10,534 Posts
bubach_hlubach said:
Samo provjeravam, jer gradic ima svega par tisuca stanovnika, dok skup s opcinom jedva dostize 5 tisuca :)

Svezi zagrebackog threada; mislim da su "moje" fotke, bez uvrijede, malo pre profi, i kao takve zasluzuju poseban thread. Ne prodajem maglu, uostalom sam se bus uvjeril kad za to dodje vrijeme. Fotograf Pervan je ipak mestar nad mestrima ;) :)

Bubach, ti imaš već thread o Zagrebu na Your fotos, ak se ne varam, a ove nove slike znači nisu tvoje osobno, već od dotičnog Pervana, sad sam skužil. A zakaj ne bi napravio još jedan thread i nazvao ga primjerice Zagreb 2006, ako su fotke nove i aktualne. Kod mene ima fotki unazad i 20 godina.

Bok

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Tocno, nisu moje fotke, ja sam samo njihov nalaznik, stoga sam "moje" stavio pod navodnike. 'Zagreb 2006' mi zvuci okay, mozda i to urodi plodom uskoro, bumo vidli :)

·
Streetwalker
7,028 Posts
Very nice place, like all of Croatia. Thanks Bubach. ;)

·
Registered
7,716 Posts
bubach_hlubach said:
Tocno, nisu moje fotke, ja sam samo njihov nalaznik, stoga sam "moje" stavio pod navodnike. 'Zagreb 2006' mi zvuci okay, mozda i to urodi plodom uskoro, bumo vidli :)

Cekamo , cekamo...samo nemoj 8000 fotki puknut od jednom
Budi malo njezniji nego Krz :D :D :D

·
Super Moderator
Grad Oblakodera
38,361 Posts
Vrlo interesantno mesto! Izgleda kao neki grad iz Italije a na sve to je kontinentalan. Mislio sam da su u unutrasnjosti uglavnom gradovi pod uticajem centralno evropske arhitekture ali eto izgleda u Istri ima i ovakvih bisera.

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Singidunum said:
@Bubach kad ce biti thread iz Opatije u Your Photos (znaci tvojih! odlicnih slika)?
U Opatiji nazalost nisam bio vec dugo, dugo vremena, tako da nist od toga. Mozda slijedece godine ;) :D

"Centralno europskih" gradica nema niti na obali niti blizu obale, vec u unutrasnjosti. Kad se prodje Ogulin na putu prema Rijeci, taj stimung vec lagano nestaje, i pocinje mediteranski :)

Inace, ovakvih gradica/sela tipa Vodnjan u kontinentalnoj Istri ima sigurno oko 100-njak, i svi izgledaju tako reci isto; smjesteni su na brdascima, crkveni toranj u sredini okruzen s uskim ulicicama.

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Evo naprimjer kao Moscenice, totalno nepoznato, ali romanticno ..ajmo reci selo :D

·
Registered
617 Posts
Oooh, ovo je bas lijepi grad! Super fotke bubach :cheers:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
Discussion Starter · #19 ·
^^ Koje; Vodnjan ili Moscenice? Ovo prvi bi se mozda i moglo nazvati gradom, a za ovo drugo bas i nisam nekaj ziher ;)

Nego, sve si nekaj mislim; Istra je prica za sebe fakat vrijedna paznje, ali osim Pule, Rovinja i Poreca nema pravih gradova, pa sam mislio mozda otvoriti thread posvecen ljepotama Istre koji bi objedinio sva ta silna slikovita mjesta na jednom mjestu ;) :)

·
Registered
617 Posts
^^ haha nisam znao da tu ima dva grada :bash: I vidim ime, Vodnjan/Dignano lol....meni su sve ove slike super! Bas vidis kako je lijepa drzava nasa!

1 - 20 of 40 Posts