Skyscraper City Forum banner

...

1 - 20 of 26 Posts

·
DDR FAN
3,556 Posts
Moim zdaniem opis, jeśli już, powinien znaleźć się w dalszym ciągu dyskusji aniżeli wprost pod zdjęciem. Istnieje taka zasada, że dobra fotografia broni się sama. W ten sposób autor narzuca widzowi swój punkt widzenia i czyni późniejszą ocenę nieobiektywną. Takie postępowanie jawi mi się trochę nachalnym, mającym na celu trochę na siłę przekonaniue oglądającego o walorach przedstawienia.

·
Registered
Szczecin
14,776 Posts
Co przez to rozumiesz? Nie znam zwyczajowych zasad zamieszczania zdjęć tutaj, skoro zasugerowano mi usunięcie opisu, to zrobiłem to.
HS pobądź trochę na UPC i sam wyciągnij wnioski co powinno się robić a co nie, my tu w zasadzie bawimy się w fotografię i po amatorsku ją oceniamy, pewne niepisane zasady samemu trzeba poznać.
Nasze forumowe zdrowie :cheers:

·
Zjadam dzieci, polecam !
8,720 Posts
Usuwając opis ranisz innych głosujących, którzy nie mogą w 100% odczytać twego zdjęcia skoro usunąłeś to co chciałeś nam powiedzieć :)

Szkoda, że jakość tragiczna bo klimat i tytuł jest w dechę ;) Znam ten widok dobrze więc z sentymentu 9

·
I am the passenger
4,886 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Nic ciekawego. Nie jest już pod zdjęciem, więc zamieszczę:
Zdjęcie przedstawia odchodzący już w zapomnienie obrazek górnośląskiej ulicy: stary, zmęczony życiem człowiek na starej, poharatanej historią ulicy pracujący z czarnym złotem tej ziemi - węglem kamiennym.

·
I am the passenger
4,886 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Chlapnąłeś bardzo niefortunnie, bo ani jeden kolor się nie zgadza ;) Dostaniecie zdjęcie zdjęcia, bo mój skaner się roztrzaskał :D
Jak widać, wykadrowałem samochód, gdyż wtedy miałem tylko stałkę, a chciałem uchwycić ulicę - na szerokim kącie dałoby się bez samochodu, ale i tak jestem w sumie zadowolony: http://i54.tinypic.com/11ay07o.jpg

1 - 20 of 26 Posts