SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1977 Posts

·
WN
532 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Już wiem dlaczego tu nikt się nie wypowiadał... Wkońcu X zniechęcają :p Myślę, że jak się będzie w pbase to się wyświetlą.

BTW Nie bawiliście się w robienie własnych budynków??

·
WN
532 Posts
Discussion Starter · #5 ·
OlekD said:
Calkiem fajne te projekty chyba troszke inspirowales sie Rondo 1:)
Heh.. Robiłem te budynki tak z wyobraźni :) Ale cieszę się, że przypomina Rondo bo to IMO ładny będzie budynek.

@Piter89 I tu Cię zaskoczę! Budynki robiłem w programie służącym do tworzenia map do CS :p Hammer 3.4 Jeśli ktoś zainteresowany programem to proszę - http://worldcraft.halflife.pl/

·
Robert
9,862 Posts
Sitol447 said:
Człowieku KLASA :eek2: Na czym to robiłeś?
nieprzesadzaj.one są koncepcjami,wrzuce jak znajdę tego pierwszego budynku
elewacje oraz inne ujecie bez "gniazda"ale zwidocznymi schodami kreconymi na tkzw.pietrach ekspozycji(ztyłu jest osobna klaka schodowa wraz z podjazdem gospodarczym i windą która obsługuje pomieszczenia z tyłu do
p-2),dodam ze prawa strona jest przyklejona jest do starego budynku a parking jest na 0.
Zamieszczę też stary modeling pomieszczenia biurowego z widokiem na most Świetokrzyski.Prosty.
A program to Autodesk architektural desktop 2004

·
WN
532 Posts
Discussion Starter · #15 ·
kafarek said:
pracuje nad nowym teraz ale nie powiem jeszcze jak z elewacji i co to jest
Na załaczonym są 3 rzuty naniesione na siebie 0p,1p,2p
Mam nadzieję, że to jakiś skyscraper :)

·
3D
7,263 Posts
Sitol447 said:
Mam nadzieję, że to jakiś skyscraper :)
To napewno budynek wysoki, bo ma dwie klatki schodowe, ale chyba nie wiezowiec, bo jeden ciag schodow jest mniejszy.

A co do mnie to moge sie pochwalic jedynie paroma szkicami na odpierdziel, bo pare wiekszych rysukow sie nie miesci o skanera, a i tak nie am sie czym chwailic :p

·
Registered
52 Posts
Ja tylko szybciutko wroce do renderow Tresora, a wlasciwie do tego pierwszego, tak powinno wygladac centrum Nowego Miasta w Gdansku (wysokosciowiec ok 30 kondygnacji, te mniejsze po 10) :p

·
Registered
12,975 Posts
:bow: piszcie prosze w jakich programach to robicie :bow:

1 - 20 of 1977 Posts