Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 19 of 19 Posts

·
Tommy
1,144 Posts
Fajne zdjęcie, tytuł do bani.

·
Richelieu znad zapory
7,123 Posts
Trochę jednak za ciemne się wydaje zdjęcie i chyba powinno być trochę bardziej w lewo przesunięte, ale to tylko moja skromna opinia ;) A tytuł dosyć ciekawy. 8/10

·
Registered
20,843 Posts
Zgodzę się, że tytuł do bani. ;) :lol: Sprawa gustu.

Przyzwyczaiłeś nas również do innej jakości. Na szczęście umiejętności i wyobraźni nikt Ci nie zabierze.

8,5->9/10

·
Registered
3,178 Posts
Fajne. Teraz nawet dałbym punkt więcej. U Krzycha zarysowuje się ostatnio wyraźna umiejętność wychwycenia momentu przejścia. Przyznam, że mnie takie momenty przejściowe, ulotne, najbardziej ciekawią.

·
Registered
5,181 Posts
8/10
wielki plus za miejskość :)
spory minus za jakość

·
Registered
4,440 Posts
Bardzo fajne, pomyslowe zdjęcie ;]

·
Great Ape Project
4,480 Posts
Fajne. Teraz nawet dałbym punkt więcej. U Krzycha zarysowuje się ostatnio wyraźna umiejętność wychwycenia momentu przejścia. Przyznam, że mnie takie momenty przejściowe, ulotne, najbardziej ciekawią.
No fakt. Ja dopiero po miejscu czerwonych świateł uchwyciłem, że tam ktoś przechodzi.
Wciąż nie jestem przekonany do tego zdjęcia. Jeśli to miała by jutrznia, to za mało na zdjęciu jest brzasku. To bardziej kojarzy mi się z półautomatyczną (kierowca za kierownicą śpiący jednym okiem) drogą do pracy o godz. 6 rano.

Rozumiem, że zdjęcie robione sprzed innego przejścia korzystając z jeszcze jednego czerwonego światła, które jest w domyśle "przed" zdjęciem.

7/10

1 - 19 of 19 Posts