Skyscraper City Forum banner

???

• 10

Votes: 0 0.0%
  • 9

• 8

Votes: 1 6.7%
  • 7

Votes: 6 40.0%
  • 6

Votes: 4 26.7%
  • 5

Votes: 2 13.3%
  • 4

• 3

Votes: 2 13.3%
  • 2

• 1

1 - 11 of 11 Posts

·
3D
7,283 Posts
Nie wiem może sie czepiam dzisiaj troche, bo chociaż samo zdjęcie takie złe nie jest, to na obu fotografiach uwieczniłaś sztukę i jakby przez tą samą sztukę starasz sie do nas odbiorców dotrzeć a nie samym zdjęciemm. Wiem, że taka sceneria sie może często nie zdarza, ale to Urban a nie relacja z wystawy rzeźb czy coś takiego..

·
~~~~~~
56 Posts
Discussion Starter · #3 ·
no ok.... ale to sztuka w centrum miasta ... i o t mi chodzi.. jedni robia zdjecia wiezowcom..tez sztuka.. ja robie takie

·
www.studioimagine.pl
1,228 Posts
Hmmm... Kiepski kadr, kiepska technika, kiepski "przekaz" (nie widać absolutnie że to centrum miasta a nie jakaś wiocha...)... trudno to ocenić, zwłaszcza że z "urban" też kiepsko...

·
Healesville Sanctuary
1,734 Posts
Daję 6, bo zdjęcie ok, ale sama rzeźba okropna, te dziury zamiast oczu, brr:/ Co to w ogóle jest, jakiś pomnik? przedstawia konkretną osobę?

·
I love Piotrkowska ;*
2,309 Posts
Mnie sie ta rzezba zawsze podobala :) jest fajna i oryginalna :) ale czy ona jest dobrze wkomponowana w rynek? kiedys widzialem zdjecie i jakos mi nie pasowala w miejscu w ktoym stala :) Co Wy, Krakowianie o niej myslicie? :)

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Jak dla mnie ma 2 wady bardzo jasne tło...i ten koles co tam po lewj se łazi nosz az mnie skręca jak na niego patrze...czyli odejmując 1 i 2 za kolesia daje 7

1 - 11 of 11 Posts