Skyscraper City Forum banner

???

1 - 19 of 19 Posts

·
Registered
20,850 Posts
Założyłem sobie (czyli moja interpretacja), że patrzymy z punktu widzenia nieba. Jesteśmy w niebie, brama to TA brama, a aniołki patrzą na ziemię, bo w niebie nudno. Na tej ziemi mamy urbana i wszystko w temacie.

Za zdjęcie na maxa po pijaku mógłbym dać dziewięć, ale pomysł (jeśli się nie mylę) jest dla mnie tak "boski", tak dobry, pozytywny, miły, że z przyjemnością wcisnę dziesięć.

Fajny musi być z Ciebie facet. Tylko dobry umysł, dobra osoba wymyśliłaby coś takiego.

Jak chodziło o coś innego, to proszę, lepiej tego nie pisz. :lol:

:cheers:

·
Registered
4,456 Posts
^^ hh, napisałeś wszystko, co się dało napisać :) Twoje interpretacje są bezbłędne. Ja jednak bez cienia wątpliwości nadusiłem 10 na trzeźwo, bo zdjęcie zupełnie mnie rozbroiło. Dokładnie o aniołkach pomyślałem :)

·
o mój Śląsku
6,009 Posts
Całkiem fajne, dobry pomysł! :)
Tak z ciekawości, gdzie to jest?

·
Registered
481 Posts
Jeśli interpretacja pana Henryka Góry powyżej jest prawidłowa - to żałuję, że z pośpiechu wcisnąłem tylko "9".
Ale w finale powinienem mieć szansę na rehabilitację :)

·
am70
1,961 Posts
Discussion Starter · #18 ·

·
Registered
663 Posts
^^Moja diagnoza: niestabilność emocjonalna :lol:
Haha. Trzeba przecież było się usprawiedliwić z tak niskiej oceny. Mam nadzieję że am70 się nie obraził? Gdybyś wystawił to na UPC międzynarodowym, myślę że oceny mogłyby być różne. Jakie plusy foto - dwa tła (klasztor? z dziećmi) i to na dole z wieżowcami/blokami. Skupienie uwagi dzieci nad czymś za kratami pobudza naszą wyobraźnie do tego, żeby sprawdzić co się tam dzieje. A tam nic takiego nie ma, poza tym że jest wysoko. W moim odczuciu dzieci wyglądają na nieco pozostawionych samym sobie, i tyle. Jakby chodziły błąkały się same a ktoś po cichu zrobił zdjęcie. Nie doszukałem się głębszego sensu, mimo podjętych prób. Nie byłem też wtajemniczony co do historii wykonania zdjęcia ani w inne szczegóły emocjonalne ew. mu towarzyszące. Będą inne zdjęcia, lepsze - dam więcej.

1 - 19 of 19 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.