SkyscraperCity Forum banner

[Wałbrzych] Strona www poświęcona Wałbrzychowi i okolicom.

1288 Views 3 Replies 4 Participants Last post by  madolski
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym serdecznie was zaprosić do odwiedzenia strony http://www.walbrzych.ui.pl/ . Została ona stworzona przez członka stowarzyszenia inicjatyw obywatelskich - http://www.obywatel.net.pl/ , stowarzyszenia do którego rownież należę. Tak przy okazji, wszystkich z Wałbrzycha i okolic zapraszam do udziału w pracach stowarzyszenia. Wszystkie informacje znajdują się na wyżej podanej stronie :) a całą resztę forumowiczów zapraszam do zapoznania się ze świetną i szybko rozwijającą się stroną o Wałbrzychu i okolicach. Pozdrawiam :)
1 - 4 of 4 Posts
bylem niedawno w walbrzychu i troche zdolowalo mnie to miasto, jest pieknie polozone wsrod gor ale strasznie zaniedbane, rynek jako taki ale jak sie wejdzie w boczne uliczki to slumsy, miasto ma wielki potencjal ale jak sie nie zrewitalizuje centrum to szkoda bedzie walbrzycha. A i tak duzo mniejsze Swidnica czy Dzierzoniow znacznie wyprzedzily Walbrzych w inwestycjach i rewitalizacji.
Bardzo fajna stronka. Gratulacje i pozdro dla autorów. :)
1 - 4 of 4 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top